• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Ковзанка на Красній площі працюватиме до весни


Ковзанка на Красній площі працюватиме до весни

Вже через декілька днів ялинку, різдвяні композиції з фотозонами та атраціони з площі приберуть. А от улюблениця чернігівців – ковзанка, радуватиме містян та гостей щонайменше до березня.До кінця сезону організатори обіцяють провести на льоду цікаві заходи до прийдешніх свят – Дня закоханих та 8 Березня.

Володимир Хольченков, директор КП «Центральний парк культури та відпочинку»: «Праздники заканчиваются, а наш каток будет и дальше продолжать радовать жителей города. Как минимум, я думаю, это продлится до весны, до мартовских праздников. Надеемся, что 8 Марта наши прекрасные дамы будут проводить с нами на катке. Будем планировать какие-то программы на День святого Валентина».

Чернігівець Анатолій цьогоріч частий гість на ковзанці. Дідусь 3 онучок залюбки приходить з дітлахами покататися і планує відвідувати атракціон до весни.

Анатолій, чернігівець: «Появляемся мы часто. Внучки очень любят кататься. Планируем приходить до тех пор, пока будет каток».

Онуки пана Анатолія у захваті. Не дивлячись на свій юний вік, вже вправно володіють ковзанами. Кажуть, будуть приходити ще.

Нагадуємо, ковзанка працює щодня з 10-ї ранку до 22-ї години вечора. Тож, якщо ви ще не встигли цьогоріч стати на ковзани і насолодитися катанням, час є. Адже до весни ще далеко.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ковзанка, Красна площа, Володимир Хольченков, розваги, «Новий Чернігів»

Добавить в: