Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Нову інсталяцію встановили в центрі міста

Нову інсталяцію встановили в центрі міста

І хоча погода зовсім не зимова, у Чернігові активно готуються до новорічних свят. На Алеї Героїв з'явилася нова локація для селфі - світлова інсталяція 2020.
Нагадаємо, 19 грудня на центральній площі урочисто відкриють Казкове містечко і запалять вогні головної ялинки Чернігова.



ТРК «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: 2020, інсталяція, новорічні свята, ілюмінація, «Новий Чернігів»

Додати в: