Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Викладачка з Новгород-Сіверського медичного училища презентувала у Чернігові збірку поезій

Радио

Викладачка з Новгород-Сіверського медичного училища презентувала у Чернігові збірку поезій

За фахом біолог, за покликанням педагог і поетеса. Незвичайна викладачка з Новгород-Сіверського медичного училища презентувала у Чернігові збірку поезій з ліричною назвою «Небо в долонях». Олена Коленченко розповідає, що талант унаслідувала від дідуся, який все життя розмовляв римою. Тому вірші почала писати з дитинства. Однак друкувалась до нині лише в місцевих газетах. Навесні цього року випустила свою першу збірку віршів.Все життя писала російською мовою, каже письменниця. Але 4 роки тому, коли донька представляла її поезію на краєзнавчих читаннях, спеціально до цієї події написала перший вірш українською, з назвою «Моя Україна». З цього і почався її новий творчий етап. Вірші присвячує рідним і близьким. Надихає поетесу і рідна донька, яка також, як і талановита мати, обрала шлях біолога. На презентації вона привітала маму та спеціально для неї зачитала її улюбленого вірша.


Загалом збірка складається з 5 розділів. До неї ввійшли і авторські малюнки відомої львівської художниці Оксани Мазур.

Найприємнішим для неї, каже пані Олена, ділитися щастям з оточуючими людьми через слово. У поетеси вже назбиралось достатньо римованих творів на нову збірку, тому навесні планує розпочати роботу над книгою.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олена Коленченко, презентація, збірка поезій, «Новий Чернігів»

Добавить в: