Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «Чернігівська поема» : презентація музично-культурологічного проекту

«Чернігівська поема» : презентація музично-культурологічного проекту

 

2 грудня у приміщенні Художнього музею відбулася незвичайна для нашого міста творча подія: презентація музичного альбому «Чернігівська поема» (автор ідеї та композитор – Андрій Терещенко).

Музика, яка була представлена слухачеві, являє собою синтез таких напрямків, як ambient, new age, meditation-music. Але, на думку Андрія, він намагався розширити та ускладнити гармонічну палітру цих жанрів введенням нот прогресив та арт-року. Так, наприклад, в більшості композицій звучить електрогітара з багатим саундом – на ній грає професійний гітарист Даніїл Литовченко (в студії якого, до речі , аранжувалися і втілювалися думки композитора)

Для чого така музика – запитає хтось? Адже вона явно не комерційна. Не для «стадіонів». Під неї не потанцюєш.
Але в наші часи багатьом насамперед хочеться спокою. Душевної теплоти. Хоч ненадовго. І композиції від Андрія Терещенка допомагають саме розслабитися. Відволіктися бодай на годину від тривожних думок. Цю музику можна використовувати під час занять йогою, метидації тощо.

Окрім музичного наповнення композитор створив відео ряд для кожної п’єси. На екрані музику супроводжували світлини, відзняті виключно на Чернігівщині: Мезин, Радичів, Качанівка, Седнів і, звичайно, Чернігів. В деяких творах автором фото виступала Марія Петренко, решта відзнята власне композитором.

На думку Андрія, на кожному концерті в наш час повинен бути організовано збір грошей для ЗСУ. І цього разу всі зібрані гроші (8 900 грн.) були передані за різним спрямуванням, але з єдиною метою допомоги нашим військовим (для бійців бригади на запорізькому напрямку задля утеплення бліндажів та придбання коліс, на антидронову рушницю. Також були придбані та передані консерви, шкарпетки).


Вже до кінця цього року альбом буде презентовано на популярних музичних платформах YouTube music, Spotify тощо.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Терещенко, концерт, презентація, музика

Добавить в: