Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Дітей з 21 школи евакуювали. В туалеті розпилили невідому речовину. 9 дітей у лікарні


Нормовен

Дітей з 21 школи евакуювали. В туалеті розпилили невідому речовину. 9 дітей у лікарні

Для дітей 21-ї школи осінні канікули почалися раніше. Тут невідомі особи розпили невідому речовину в туалеті. Швидше за все це був перцевий балончик. На місце одразу викликали всі необхідні служби, а учнів та учениць евакуювали.Інна Левченко, директорка ЗНЗ №21:
«Всі вчасно приїхали. Дуже гарно спрацював колектив – всі діти були евакуйовані. Зробили лабораторні заміри на вибухові речовини. Вони всі в нормі. Але процес навчання ми закінчили, тому що потрібно ще дочекатися результатів. Прийде ще обласна лабораторія, візьме всі інші заміри, тоді ми зможемо тільки розпочати навчальний процес».

В школі навчається 770 дітей. Одразу ж повідомили батьків, аби ті могли забрати їх раніше.

Поліцейські встановлюють подробиці інциденту.

Владислав Гаркуша, лейтенант поліції: «Деякі діти самі відчули, що їх потрібна медична допомога, тому їх було госпіталізовано бригадами швидкої допомоги. Наразі проводяться дії щодо встановлення особи-правопорушника, яка розпилила невідому речовину. На місці працюють інспектори ювенальної превенції, які встановлюють особу, яка могла це зробити, опитують учнів і вчителів».

Все сталося у вбиральні для хлопчиків на першому поверсі. Поруч кабінети початкових класів.

Оксана Калюжна, вчителька ЗНЗ №21 (2А клас): «Я відчула якесь першіння. Спочатку подумала, що це в мене горло. Але, коли відкрила двері, то відчула неприємний запах, відразу засльозилися очі і горло запершіло. Тому відраз було прийнято рішення – евакуація. Забігла в паралельний клас і швидко до адміністрації. Все. Буквально за 5-10 хвилин наші діти – вся початкова школа – була на вулиці».

Пані Оксана перша забила на сполох. Каже, в її класі на погане самопочуття діти не скаржилися, і навіть не злякалися.

Оксана Калюжна, вчителька ЗНЗ №21 (2А клас): «У нас якраз проходив дослід, ми досліджували повітря. Коли я зрозуміла, що пора евакуйовувати дітей, просто сказала: діти, а зараз у нас конкурс. Ми будемо проводити конкурс, хто краще вийде на вулицю і будемо досліджувати повітря. Але при цьому нам треба дуже-дуже тихенько, ротики закриваємо. І наші діти просто вийшли, ми встигли».

Діти мали би провести час на уроках, відсвяткувати День козацтва і піти на осінні канікули.

Інна Левченко, директорка ЗНЗ №21:
«Деякі навіть трошки розчаровані, тому що сьогодні у нас свято, вони готували свято до Дня козацтва. Було задіяно багато акторів наших. І зараз, на жаль, все прийшлось відмінити».

Станом на першу дня 11 жовтня діти, яких швидка доставила до обласної дитячої лікарні, в стабільно-задовільному стані. Медики кажуть, було отруєння невідомою речовиною.

Телефоном Людмила Кривець, заступниця головного лікаря Чернігівської обласної дитячої лікарні: «Стан дітей зі значним покращенням. Ми подивимося до вечора, поспостерігаємо їх. Думаю, сьогодні ввечері або завтра вранці відпустимо їх додому. Їм значно краще. Зробили інгаляції, інфузійну терапію».

Покарання зловмиснику залежатиме від його віку.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа №21, евакуація, перцевий балончик, Інна Левченко, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект