Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Курйози парламентських виборів (відео)

Курйози парламентських виборів (відео)

Голосування на дострокових парламентських виборах пройшло спокійно. А от з визначенням результатів скандал на скандалі. Спочатку члени деяких ОВК занадто повільно приймали документи з дільничних комісій, через що виснажені представники ДВК просто засинали у черзі.Наталія Реберг, головний спеціаліст сектору комунікації ГУНП в Чернігівській області:
«Поліція Чернігівської області реагувала на це в рамках чинного законодавства. Ми не допустили зриву виборів та процесу здачі документації до окружних виборчих комісії. Зробили неможливими будь-які намагання сфальсифікувати результати волевиявлення громадян».

На 207 окрузі в Корюківці пізно ввечері у вівторок невідомі молодики намагалися вивезти голову ОВК з приміщення. Довелося втрутитися поліції.

Того ж вечора комісію начебто замінували, але повідомлення не підтвердилося.

Складчина

Ще один інцидент з фейковою вибухівкою стався на 206 окружній виборчій дільниці по вулиці Шевченка, 48.

Наталія Реберг, головний спеціаліст сектору комунікації ГУНП в Чернігівській області:
«Були відкриті 2 кримінальних провадження за частиною 1 статті 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права, роботі виборчої комісії та діяльності офіційного спостерігача). У рамках досудового розслідування дії усіх причетних осіб отримають належну правову оцінку. Станом на цей момент, на всіх окружних виборчих комісіях Чернігівській області завершено прийом бюлетенів з дільниць».

ЦВК вже опублікувало остаточні дані по 205 округу. Тут переміг Олег Семінський з партії «Слуга народу». На 206 окрузі, який також відносить до Чернігова, комісія продовжує рахувати голоси, опрацьовано трохи більше 94% протоколів. Тут перше місце посідає Антон Поляков, також зі «Слуги народу».

Загалом по області опрацьовано 99,58% протоколів.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вибори, ОВК, поліція, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект