Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Ічнянщині затримали педофіла (відео)

На Ічнянщині затримали педофіла (відео)

На Ічнянщині затримали вже судимого чоловіка за вчинення статевих злочинів відносно дітей.Затримання відбулося вчора, сказала Наталія Реберг. Підозрюваному 51 рік.

Наталія Реберг, речниця управління ГУНП в Чернігівській області: «До поліції Чернігівщини звернулась жінка з заявою про те, що до її неповнолітньої дитини невідомий чоловік вчиняв розпусні дії. Правоохоронці швидко встановили особу зловмисника. Цей чоловік представлявся лікарем та казав дівчинці, що йому необхідно провести медичний огляд. Насильницьких дій до дівчинки він не вчиняв.
Зараз він затриманий за статтею 208 кримінального процесуального Кодексу України. Проводяться слідчі дії. Та перевіряється на причетність до вчинення подібних дій.
Зараз проводиться слідство. Відомості внесено до ЄДР за частиною 2 статті 156 Кримінального кодексу України, це розбещення неповнолітніх. Дані дії караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років».Затриманий раніше неодноразово судимий за вчинення статевих злочинів відносно дітей: 11.02.2011 року - ст. 156 ч.2, 25.12.2012 року - ст 156 ч.2 КК України.

Після цих випадків з дітьми працювали психологи.

Відео: «Дитинець». UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: педофіл, Ічнянщина, поліція, Наталія Реберг, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект