Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Холодні класи взимку в 5 школі тепер в минулому. Як працює утеплення (відео)Холодні класи взимку в 5 школі тепер в минулому. Як працює утеплення (відео)

Як працює тепломодернізація, переконалися на собі батьки і діти 5-ї школи Чернігова.Минулого року завдяки співпраці з НЕФКО тут провели заходи енергозбереження.

Олександр Макаров, заступник начальника управління капітального будівництва: «В роботу входило утеплення стін – утеплювачем 150, по сучасним норма, заміна вікон на енергоефективні, заміна даху на майстерні із утепленням, утеплення даху по всіх корпусах».

Зиму 2018-2019 року школа провела вже утепленою. Різниця вражає, каже мама 4-класника, котра й сама закінчила цей заклад. Згадує, як це було за часів її школярства.

Альона Шихуцька, випускниця школи, мама учня ЗНЗ №5: «Було дуже холодно. Ми вдягали куртки, шапки. Іноді ми спеціально обрізали рукавички, щоб було зручно писати. Але звісно було дуже холодно, тому в школу йти не дуже хотілося».

Раніше в холодну пору року в приміщенні було подекуди 14 градусів. Цієї зими вже вище 20.

Альона Шихуцька, випускниця школи, мама учня ЗНЗ №5: «Ситуація дійсно змінилася, тому що ми вже змінюємо взуття, ми змінюємо їм одяг, тобто взимку холодно – ми одягаємо светри, а в класі вони ходять в сорочках, джинсах, туфлях або кросівках, кому як зручно».

Нині роботи тут на завершальному етапі. Робітники фарбують фасад. Він буде сучасним із яскравими кольорами. До того ж цього року коштом міського бюджету в 5-й школі планують встановити індивідуально-тепловий пункт.

Олександр Макаров, заступник начальника управління капітального будівництва: «Це будуть сучасні виставлені прироби, які будуть збирати інформацію з вулиці і з середини будівлі, і виставляти температурний режим, який потрібно».

Енергоощадні заходи обійшлися міському бюджету в 4 мільйони гривень, ще 8 – кредитні кошти НЕФКО.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа №5, утеплення, термомодернізація, зима, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект