• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Подружжя з Києва, яких вбили у Борзнянському районі, померло від крововтрати (відео)


Подружжя з Києва, яких вбили у Борзнянському районі, померло від крововтрати (відео)

Кияни Ольга та Віталій Зубенки, тіла яких знайшли закопаним у селі Шаповалівка Борзнянського району влітку 2017-го року, померли від гострої крововтрати. Таку причину смерті на судовому засіданні озвучив прокурор Роман Єременко. За висновками експертизи, жінці завдали п’ять ударів ножем у груди, чоловіку – шість.У справі про вбивство подружжя Зубенків, перейшли до розгляду письмових доказів.

Прокурор Роман Єременко зачитує матеріали кримінальної справи, протоколи огляду місця події та перелік речових доказів. Серед документів – і довідки про причини смерті подружжя. Перша – Ольги Зубенко.

Тіла киян Ольги та Віталія Зубенків знайшли закопаними на покинутій фермі у селі Шаповалівка Борзнянського району в червні 2017-го року. Тоді ж затримали місцеву жительку Ніну Попівку та Ігоря Гордієнка з Носівки. Обидва називали себе цілителями. Гордієнко винаймав у Попівки житло, там приймав людей. За версією слідства, подружжя киян звернулося до них по допомогу, бо не могли мати дітей. Під час одного з сеансів Зубенків убили та обікрали, крім цього, взявши ключі, поїхали до їхньої київської квартири. Підозрюваних взяли під варту. Чоловіку інкримінують вбивство з корисливих мотивів, жінці – пособництво. Він свою провину визнає, вона – ні. Коли поліцейські діставали з ями тіла подружжя, Ольга була частково роздягнена. Та у матеріалах справи про зґвалтування не йдеться.

Віталій Зубенко також помер від гострої крововтрати. За висновками експертизи, його вдарили по голові. Потім - 6 разів ножем у груди. Крім цього, у Віталя були опіки ніг.

Також Роман Єременко клопотав про продовження тримання під вартою обвинувачених. Ігор Гордієнко підтримав позицію прокурора, Ніна Попівка вкотре попросила призначити їй цілодобовий домашній арешт.

Заслухавши всіх, колегія суддів вирішує продовжити обвинуваченим термін тримання під вартою до 12 травня. Наступне засідання відбудеться завтра. На ньому за допомогою відеозв’язку мають допитати свідка – працівницю борзнянського ломбарду, куди, за версією правоохоронців, Ніна Попівка віднесла прикраси подружжя Зубенків.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: подружжя Зубенків, Ніна Попівка, Ігор Гордієнко, суд, UA: Чернігів

Добавить в: