• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог zoo2709 » Ексклюзивне інтерв'ю із солістом гурту «Тік» Віктором Бронюком спеціально для сайту Gorod.cn.ua!


Ексклюзивне інтерв'ю із солістом гурту «Тік» Віктором Бронюком спеціально для сайту Gorod.cn.ua!

6 Августа 2014 20:05   Просмотров: 3887
Метки: «тік», гурт «тік», віктор бронюк
Нравится Рейтинг поста: + 1

      
        Як Ви, мої дорогі читачі, пам’ятаєте, навесні 2013 року відбувся всеукраїнський тур гурту «ТІК», який охопив 24 міста України. На жаль, тоді мені не вдалося поспілкуватися із фронтменом гурту Віктором Бронюком, але нещодавно стало відомо, що незабаром знову відбудеться тур гурту, тому я вирішив, щоб не було, поспілкуватися із Віктором, і мені це вдалося.
       «ТІК» - це група, яка однією своєю появою на сцені здатна підірвати будь-яку публіку. Віктор Бронюк - дуже яскрава, цікава і позитивна людина.

     Як і коли прийшла ідея для написання першої пісні?
Мабуть, в дитинстві, я з самого дитинства мріяв співати, але довгий час плани залишалися мрією.
     Довгий час ви з гуртом «ТІК» виступаєте на сцені, на замовлення багато пісень пишете?
Ні, не багато. Багато хто звертається, але я вважаю, що пісня, то річ інтимна, а писати на замовлення, у мене немає ні бажання, ні особливої потреби.
     На мою думку, сьогодні в Україні існує три пілотні проекти, які співають класні пісні українською мовою, це Скрябін, ТІК та Океан Ельзи. Чи плануєте з ними спільні проекти?
Ми з ними, звичайно, зустрічаємося на концертах, але стосовно спільних проектів, на жаль, чи то часу, чи бажання не вистачає, до речі, пісня «Любити Україну» теж планувалася дуетна, але в наших гуртів теж дуже щільний графік і важко десь зустрітися, але, я вважаю, що все попереду.
     В рамках «Великого туру маленькими містами» найближчим часом до Чернігова не збираєтесь ?
Планували на квітень-травень завітати до Чернігівської та Полтавської області, але, я думаю, що завітаємо трішки пізніше, важко спланувати графік.
     Крім того, що ви співаєте, ви приймаєте участь у телепроектах, які найбільше запам’яталися?
Надходить дуже багато пропозицій, але мені не цікаво брати участь, наприклад, у битві екстрасенсів чи якихось талант-шоу. Ми періодично виступаємо у Кварталі 95, або зараз я граю у шоу «Що? ДЕ? КОЛИ?», це мені дуже цікаво.
     Останнє питання, що можете побажати читачам порталу Gorod.cn.ua ?
Хочу побажати всім миру, більше добра, щирості, і як би то не було важко, потрібно більше посміхатися.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект