"Скрябін" в Чернігові

Нравится Рейтинг поста: + 6


Нещодавно закінчився концерт легендарної групи «Скрябін». Сам Кузьма дуже радий, що знову завітав до Чернігова. Група не просто дала концерт, а підірвала зал. «Скрябін» є першим україномовним гуртом у жанрі альтернативної електроніки. Протягом часу існування його склад неодноразово змінювався. Станом на сьогодні гурт видав сімнадцять студійних альбомів, два збірники та багато інших музичних проектів. Мені вдалося поспілкуватися із солістом гурту – Кузьмою.
- Кузьма, багатьом відомо, що ти один з небагатьох виконавців, хто пише книги. Що стало поштовхом до написання книги «Я, Паштєт і армія»?
- Навіть точно не скажу, мабуть те, що у мене був дуже гарний час у армії, і, можна сказати, що я попав у армію, як до Бога за пазуху.
- Сьогодні в Україні складна ситуація, яка особисто твоя думка щодо цього?
- Я вважаю, що то просто якийсь психоз. На мою думку, ніякої війни не буде. То просто великі політичні ігри.
- Крім того, що ти даєш концерти, ти ще й телеведучий. Які проекти найбільше запам’яталися?
- «Шанс», «Шиканемо», «Берегись автомобиля», «Дача». Та всі взагалі запам’яталися, всі чотири. «Дачу» я, можна сказати, що ненавидів з дитячих літ, коли всі хлопці йшли у футбол грати, а я гній по городу возив на дачі. «Берегись автомобіля» взагалі супер шоу, ми били машини, але били тільки ті, які уже не підлягали відновленню, ну «Шиканемо» тому що він смішний, а «Шанс», тому що давали шанс.
- І останнє питання, що можеш побажати людям на останок?- Відповідь на це питання у відео за посиланням!!!!!
www.youtube.com/watch
Добавить в: