Блоги

 • Блог Olga_MKПро сумне: Брюховецьке кладовище і Кузьму Скрябіна + 6'R

  Olga_MK 2 25475  Чи не вперше у житті мені захотілося прийти на незнайоме кладовище і просто поблукати серед могил. Відчути тишу серед голосів природи, дізнатись якусь історію, чи просто подумати про життя. Смішно мабуть звучить: «подумати про життя серед могил». Мабуть я дивачка.

  Це трапилось поблизу Львова. Йшов дощ, але дорогою до готелю я намагалась через візерунчасте від крапель скло розгледіти місцеві краєвиди і пейзажі. Мій погляд на декілька секунд зупинився на кладовищі. Воно досить відрізнялось від цвинтарів Чернігівщини. Через металевий паркан було помітно цілі «вулиці» гробівців та склепів. Тоді я і вирішила дізнатися про історію походження цих споруд. Так поряд з планами на Криївку і знайомством з історією і архітектурою Львова з’явилось Брюховицьке кладовище.
  Гул і Вікіпедія не дали мені відповіді про гробівці  ...

 • Блог zoo2709"Скрябін" в Чернігові + 6'R

  zoo2709 0 6958  Нещодавно закінчився концерт легендарної групи «Скрябін». Сам Кузьма дуже радий, що знову завітав до Чернігова. Група не просто дала концерт, а підірвала зал. «Скрябін» є першим україномовним гуртом у жанрі альтернативної електроніки. Протягом часу існування його склад неодноразово змінювався. Станом на сьогодні гурт видав сімнадцять студійних альбомів, два збірники та багато інших музичних проектів. Мені вдалося поспілкуватися із солістом гурту – Кузьмою.
  - Кузьма, багатьом відомо, що ти один з небагатьох виконавців, хто пише книги. Що стало поштовхом до написання книги «Я, Паштєт і армія»?
  - Навіть точно не скажу, мабуть те, що у мене був дуже гарний час у армії, і, можна сказати, що я попав у армію, як до Бога за пазуху.
  - Сьогодні в Україні складна ситуація, яка особисто твоя думка щодо цього?
    ...