Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Демократія » Армія. Рота почесної варти. Відео

Армія. Рота почесної варти. Відео

13 Октября 2012 11:06   Просмотров: 14276
Метки: рпв, президентський полк, дмб-2012
Нравится Рейтинг поста: 0

Протягом року спостерігав за призовом і службою Антона Кушніренко (м. Мена) в армії.

Матеріал тут: Армія. Рота почесної варти.
Від того, як організована і діє держава, залежить дуже багато в житті кожного з нас. Дуже б хотілося сказати, що ми вже створили досконалу державу для щасливого життя, але сьогодні варто вести мову лише про окремі, якісно працюючі її складові.

Приємно розповідати про те, що відповідає найсучаснішим стандартам, чим ми можемо пишатися, що з гордістю варто нести в майбутнє, що й складе основу тієї досконалої України, котру ми будуємо.

Сьогодні мова піде про елітну частину української армії – Окремий Київський ордена Червоного прапора полк Президента України. Вірніше, про найбільш елітну його складову – РПВ, роту почесної варти. Саме її воїни є обличчям не лише української армії, а й всієї України, саме по них складають найперше, найважливіше враження про українців офіційні іноземні делегації та найпочесніші гості нашої країни.

Високу честь служити в роті почесної варти отримав менянин Антон Кушніренко. На сайті Нашого слова розміщено відео про шлях воїна від проводів, до демобілізації – глядачі зможуть побачити як рік служби змінив юнака, перетворивши його в дорослу, самодостатню людину.

Повернувся додому Антон з грамотою за старанність, розумну ініціативу та сумлінне виконання службових обов’язків від командира Полку Президента України та подякою начальника почесної варти матері Тетяні Страмок за виховання патріота й захисника нашої незалежної держави.

Але головне на відео.
Думаю, цікаво буде подивитися і тим, хто служив в РПВ, і призовникам, і їх батькам.А ось вже і скани матеріалу з друкованого видання (перша сторінка з анонсом, одинадцята - з самим матеріалом):
Добавить в: