• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог chemeriskij » 5 - ть дитячих смерте в інтернатному закладі м. Ніжина


5 - ть дитячих смерте в інтернатному закладі м. Ніжина

12 Августа 2010 14:42   Просмотров: 8688
Метки: смерть, дитина, ніжин
Як повідомляє прес -служба міністерства охорони здоров"я України, 11 серпня 2010 року (о 18:00) до Міністерства охорони здоров'я України надійшла інформація від Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА про інтернатний заклад м. Ніжина, що перебуває в системі Міністерства праці та соціальної політики України.

В даному інтернаті (де перебувають діти з органічним ураженням ЦНС) було зареєстровано 5 випадків смерті вихованців, що перебувають на утриманні даного закладу. Усі померлі віком від 10 до 19 років.

На ранок 12 серпня в реанімації Ніжинської міської лікарні перебуває 4 дитини. За даними лікарів стан хворих - тяжкий. Проводиться уся необхідна терапія.

За попередніми висновками лікарів у дітей вірусна інфекція з екзантемою (висипкою) диференційована з герпетичною. Обласною СЕС забрані контрольні обстеження на віруси. Проводиться моніторинг контактних дітей лікарями-інфекціоністами, педіатрами.

Що це, чергове недбале відношення колективу чи реальний стан нашої української  медицини???

Добавить в:
 
 


Центр Комплект