Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог balbes » Чернігів: Депутати підтвердили інформацію про намір закрити лікарню №4

Чернігів: Депутати підтвердили інформацію про намір закрити лікарню №4

13 Февраля 2009 21:22   Просмотров: 3987
Метки: конфлікт навколо лікарні №4
За скороченням міської лікарні № 4 в Чернігові стоять «сірі кардинали від медицини», вважає депутат Чернігівської міської ради Володимир Вінниченко.

– Депутатський корпус міста зокрема, нашу фракцію, не може не турбувати ситуація, яка склалася із закриттям міської лікарні №4, – заявив кореспонденту «Високого Валу» депутат міської ради Володимир Вінниченко (фракція Партії Регіонів).

– Не зважаючи на оприлюднену в Інтернеті офіціальну позицію міськвиконкому про те, що нібито ніхто не збирається ліквідовувати лікарню, це не так. Її збираються ліквідовувати. Лікарню №4 збираються звести «на нуль», залишивши тільки поліклініку, яку підпорядкують міській лікарні №1. А вона підтримує це рішення, так, так як саме через неї її буде йти фінансування поліклініки. За цим усім стоять сірі кардинали від медицини, які відомі всьому місту. Площі, які звільняться після ліквідації лікарні, досить ласий шматок для того, хто вміє скористатися лікарняними площами, щоб займатися комерцією. А такі успішні випадки ми можемо спостерігати в інших лікарнях міста.

Володимир Вінниченко висловив здивування, чому скорочення ліжко-місць стосується тільки лікарні №4.

- Що люди, які живуть у мікрорайоні Шерстянка, гірші, ніж інші мешканці Чернігова, чи там не такі медсестри, чи інші ліжка? – запитує депутат. - Складається враження, що так.

За словами пана Винниченка, депутати знали ситуацію, яка склалася з лікарнею але не форсували її, чекаючи розгляду цього на сесії. – Але судячи із подій, які відбулися, схоже, що чиновники, вирішили з’їсти лікарню ще до сесії, – підсумував депутат.

Депутат міськради Іван Донець (фракція ПСПУ) говорить, що йому також відомо про те, що чиновники з мерії вже давно збираються закрити лікарню і пов’язано це з браком коштів на медицину.. За його словами, питання про це вже розглядалося у відповідній комісії. Іван Донець також наголосив, що він попереджав чиновників про те, що подібні спроби економії є антинародними.

– Якщо це відбудеться, то люди з Шерстянки, селища ТЕЦ, Павлівки, змушені будуть добиратися через усе місто, платити за маршрутку, щоб відвідати лікарню. , – говорить депутат. – А якщо це буде хвора людина? Не можна допустити, щоб ліквідували четверту лікарню. Я пропонував, щоб у кожній лікарні, облаштували госпрозрахункове відділення для олігархів, відвівши під нього по одному поверху. За гроші, які могли платити багаті люди, можна було б утримувати інші відділення, де безкоштовно лікувалися люди у яких немає коштів на лікування.

Як повідомлялося, сьогодні відбулася прес-конференція заступника Чернігівського міського голови Оксани Тунік-Фриз, за участю начальника міського відділу охорони здоров’я Юрія Бойка, на якій Оксана Тунік-Фриз заявила, що інформація про закриття лікарні № 4 не відповідає дійсності.

//val.ua/politics/chernigov/195792.html

Добавить в: