Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Preved Medved » Пир во время чумы. Обзор телешоу.

Пир во время чумы. Обзор телешоу.

28 Ноября 2014 12:28   Просмотров: 4214
Метки: tv, телешоу, абсурд
Нравится Рейтинг поста: 0
1. «Орел & Решка» — українська пізнавально-розважальна телепрограма про подорожі. Кожна програма розповідає про одну країну або місто з двох точок зору мандрівника, не обмеженого матеріально, і тотально економного.


Кожні вихідні двоє ведучих відправляються в різні міста світу. За правилами програми, один ведучий повинен прожити суботу і неділю на 100 доларів (для європейських країн — 70 євро або більше, в співвідношенні з поточним обмінним курсом), а другий може витрачати необмежені кошти, які зберігаються на золотій карті. Щоби вирішити, хто з них буде жити як мільярдер, а хто буде вчитися виживанню, ведучі перед кожною мандрівкою кидають монету, і кожен раз все вирішує орел або решка. Саме з цим і пов'язана назва телепрограми.

Re: Что же вы, козлы, не отдадите золотую карту на нужды АТО? Или сепаратисты и агенты Кремля?

2. «Танцюють всі!» — телевізійне талант-шоу, котре транслюється на загальнонаціональму українському телеканалі СТБ. Шоу щороку визначає найулюбленішого танцюриста України шляхом телефонного голосування глядачів.


«Танцюють всі!» — українська адаптація американського шоу «So You Think You Can Dance?» («Гадаєш, ти вмієш танцювати?»). Учасником може стати кожен, хто береться довести, що вміє танцювати. Шоу «So You Think You Can Dance», створено Саймоном Фулером та Найджелом Літгоу, розпочало свій старт в США в 2005 році. З тисяч претендентів обирають двадцять найкращих танцюристів (10 дівчат та 10 юнаків), які протягом 9 тижнів змагаються за звання найкращого танцюриста країни.

Re: А парнишки-то призывного возраста... Да и доскакались уже так, что дальше некуда.

3. «Зважені та щасливі» — це українська версія популярного американського проекту «The Biggest Loser»(укр. Той що втратив більше за всіх). Суть проекту полягає в тому, що учасники, які страждають від зайвої ваги, будуть худнути, та ще й боротися за приз у 250 тисяч гривень.

 

20 учасників поділили на дві команди — червоні та сині, з кожною з яких протягом 5 місяців займався професійний тренер. Під чуйним наглядом тренерів та дієтологів учасники пройшли через фізичні випробування, дієти, спокуси і зважування. У їхньому розпорядженні було якісне спортивне обладнання. Але тільки від учасників залежало, як вони займалися і чим харчувалися за відсутності тренерів.

Наприкінці кожного тижня команди проходили зважування, яке визначало загальне зниження ваги. Команда, яка скинула найменше ваги (у відсотковому співвідношенні, повинна була визначити шляхом голосування, хто з учасників вирушить додому, оскільки не дав можливості команді виграти. Голосування проводилося у спеціальній кімнаті, на роздуми відводилася одна година. Переможцем став учасник, який за час проекту схуд найбільше.

Re: Не проще ли было просто меньше жрать, а еду отдавать тем, кто в ней действительно нуждается? И 250 тыс. им же.

Это лишь три шоу, а сколько их всего на телеканалах и в какую сумму они обходятся?
Добавить в: