Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог Operator » Лист від збоченців - законопроект 8711

Лист від збоченців - законопроект 8711

14 Июня 2012 18:52   Просмотров: 4034
Метки: вырождение, глобализация, социология, пропаганда, закон
Нравится Рейтинг поста: 0
Отримав сьогодні мерзенний лист - на захист так званого «права» педерастів пропагувати свої збочення.
Але відправник жорстоко помилився щодо одержувача. 

Така собі Анна Палькова (тел. 063-4687070) переслала лист Олени Шевченко (тел. 050-4107561) і пропонує цей лист переслати далі. Та не аби куди, а до Верховного кнесету України, додаючи список депутатів, які розглядатимуть законопроект 8711
Не знаю, хто така ця Палькова, але з цієї її діяльності випливає, що там не все гаразд... в голові і під спідницею. Бо якщо непорядок в одному з цих місць, то певною мірою непорядок і в другому.

Отже, лист В ОРИГІНАЛІ: 

Щодо виключення з порядку денного сесії ВРУ проекту закону №8711
Шановні Володимире Михайловичу, Валеріє Володимирівно, Олександре Сергійовичу, Марино Іванівно!
Закликаємо Вас зняти з порядку денного сесії Верховної Ради України проекту закону №8711 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір)», який винесено на Пленарний тиждень 19-22 червня. Законопроект №8711 порушує конституційний принцип, яким забороняється прийняття законів та підзаконних актів, що звужують зміст, або зменшують обсяг прав, гарантований Конституцією України (ст. 22), а також порушує міжнародні зобов’язання України в сфері прав людини. Цей законопроект законодавчо закріплює дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації та цензуру, чим порушує права, гарантовані ст. 21, 22, 24 Конституції України та ст. 14 Європейської конвенції про захист прав людини та основоположних свобод. Окрім своєї дискримінаційності, законопроект №8711 несе загрозу зловживання кримінальним покаранням через непрозорість та абстрактність формулювань та шкодить іміджу України, як демократичної держави, яка прагне до євроінтеграції.
Звертаємо Вашу увагу, що 24 травня 2012 Європейський Парламент своєю резолюцією рішуче засудив гомофобний законопроект в Україні. Високий Представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон висловила стурбованість дискримінацією на основі сексуальної орієнтації в Україні.
Також законопроект отримав негативну оцінку Головного науково-експертного управління Верховної Ради України, та викликав різку критику багатьох українських та закордонних експертів в сфері права. Свій протест висловили міжнародні правозахисні організації Human Rights Watch, Представництво ООН в Україні, група депутатів Європарламенту, Генеральний Секретар Ради Європи, Українська Гельсінська спілка з прав людини.
З огляду на вищезазначене, на підставі Конституції України та міжнародних правових зобов’язань України 
ПРОСИМО: 
- зняти проект Закону України №8711 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір)» з порядку денного Пленарного тижня Верховної Ради 19-22 червня з метою того, щоб після перевиборів Верховної Ради він був автоматично знятий з розгляду (ч.1 ст.105 Закону “Про Регламент Верховної Ради України”).


А нижче - відредагований лист.
Тепер це лист НОРМАЛЬНОЇ людини, а не таких "пгавозахисних" грантожерів, як Аня і Лєна.


Голові Верховної Ради України
Литвину В.М.
Уповноваженій Верховної Ради України з прав людини 
Лутковській В.В.
Голові депутатської фракції Партії регіонів
Єфремову О.С.
Раднику Президента України, Керівникові Головного управління 
з питань конституційно-правової модернізації
Адміністрації Президента України 
Ставнійчук М.І.
Щодо включення до порядку денного сесії ВРУ проекту закону №8711
Шановні Володимире Михайловичу, Валеріє Володимирівно, Олександре Сергійовичу, Марино Іванівно!
Закликаємо Вас включити до порядку денного сесії Верховної Ради України проект закону №8711 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір)», який винесено на Пленарний тиждень 19-22 червня.
Останнім часом до Вас надходить багато листів. Від "громадських" організацій, котрі не мають спільного з громадами українських міст і сіл. Від "правозахисників", котрі опікають збоченців і злочинців. Ті, хто розгортає бурхливу діяльність на західні гранти й прикривається Конституцією України, просять Вас не включати до порядку денного проекту закону №8711.
Однак саме законопроект №8711 нарешті реалізує конституційні принципи, закладені іще 16 років тому.
А саме: «Сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою» (стаття 51 Конституції України), «Будь-яке насильство над дитиною та її експлуатація переслідуються за законом» (стаття 52 Конституції). Саме моральним і психічним насильством над безпорадною дитиною і є пропаганда гомосексуалізму, яку нарешті запропоновано заборонити у проекті закону № 8711.
Цей законопроект законодавчо закріплює захист дітей від пропаганди содомських збочень, котрі маскуються під розпливчастим терміном «нетрадиційна орієнтація». А содомія й педерастія аж ніяк не можуть бути віднесені до так званих «основоположних свобод» – терміну, яким прикриваються рясно угноєні західними грантами будяки розпусти і розтління.
Звертаємо також Вашу увагу, що особа, яка має високий статус народного депутата України, має дослухатися думки й волі громадян України, перш за все – психічно і статево здорових. А не закордонних парламентів чи якихось осіб.
З огляду на вищезазначене, на підставі Конституції України,
ПРОСИМО:
- ВКЛЮЧИТИ проект Закону України №8711 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір)» до порядку денного Пленарного тижня Верховної Ради 19-22 червня.
З повагою,
Дата:        (підпис)


Із самим законопроектом №8711 я сумлінно ознайомився. Та це й не складно - там неповні 2 торінки у Word. Нічого страшного там нема, ніякі НОРМАЛЬНІ, ЗДОРОВІ права нікому не "щимлять". Бажаючі можуть почитати самостійно, посилання я дав вище. 

Ну і наостанок - координати обранців-адресатів, люб'язно надані :) Оленою Шевченко для педерастів та їм співчуваючим. Координатами можуть скористатися для відправки і нормальні, психічно і сексуально здорові люди.

Литвину, заместителям и секретариату: //w1.c1.rada.gov.ua/pls/site/p_head_vru
//w1.c1.rada.gov.ua/pls/site/p_pidrozdil?pidid=3
//w1.c1.rada.gov.ua/pls/site/p_kerivnyky_vru
Ефремову и заместителям: //w1.c1.rada.gov.ua/pls/site/p_fraction?pidid=2057
Ставнийчук: //www.president.gov.ua/content/constitutional_modernization.html
//www.president.gov.ua/content/kontakt_apu.html Ее помощник - kulikv@mail.ru


Найцікавіше в історії з листом те, яка ж газета чи сайт, а, може, телеканал подасть лист проти законопроекту 8711? Лист-то був розісланий на e-mail чи не всіх місцевих ЗМІ.
 Ну, хто підключиться до петиції збоченців і грантожерів? 

Добавить в: