Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » БЛОГ » Сегодня. Приходите и поддержите Андрея, у которого рак

Сегодня. Приходите и поддержите Андрея, у которого рак

7 Сентября 2012 15:03   Просмотров: 8581
Метки: благотворительность, дети
Нравится Рейтинг поста: + 4
Благодійна акція на Зеленій Сцені

У п’ятницю 7 вересня в рамках проекту «Зелена Сцена» знову відбудеться благодійний продаж рукодільних виробів.
За результатами минулого липневого заходу було зібрано 961 грн. для операції на очах чернігівської художниці Юлії Бондаренко. В результаті, вже 29 серпня Юлію було прооперовано у київській клініці. Частину коштів пожертвували небайдужі люди та діячі нашого міста безпосередньо на картковий рахунок дівчини.
Цього ж разу, ми маємо на меті зібрати кошти для продовження лікування Андрія Меського. У 18-річного хлопця медуллобластома. Рак. У березні йому вже видалили пухлину в Інституті нейрохірургії (Київ) після чого настали довгі дні реабілітації.
Нажаль сьогодні самопочуття Андрія все ще далеке від бажаного. Хлопець закінчив курс променевої терапії у Чернігівському обласному онкодинспансері та готується розпочати хімію.
У сім’ї, окрім Андрія, виховується дитина-інвалід, тому коштів на лікування сина обмаль. Єдиним годувальником є батько, але його заробітної плати вистачає лише на найнеобхідніше. Саме тому ми плануємо хоч якось допомогти родині зібрати кошти на подальше лікування сина.
На виставці-продажу, окрім виробів від чернігівських майстринь, Ви зможете знайти для себе смачні солодощі, сертифікати на отримання послуг від компаній-партнерів або просто отримати інформаційну листівку та допомогти пізніше. Всі кошти зібрані під час заходу будуть переведені на рахунок родини з подальшим звітом у Чернігівському благодійному бюлетені (//vk.com/chernigov_charity)

Тож Ми чекаємо на Вас у п’ятницю 7 вересня з 17 до 20 години на Алеї Героїв! Робити хороші справи легше ніж Ви гадаєте – приєднуйтесь.

Для довідки: медулобластома – різновид злоякісної пухлини головного мозку

Детальнее о случае тут
 rebenok.cn.ua/index.php


Реквізити ля надання допомоги безпосередньо на рахунок родини:
ПАТ «ПриватБанк»
№ розрахункової карти 4405 8858 2092 0194
Меський Анатолій Іванович
Призначення платежу: благодійний внесок на лікування сина Андрія
Контактні телефони +38 093 718 58 35, +38 097 433 05 38, +38 099 384 04 22 батько Анатолій Іванович, +38 098 281 36 98 мати Наталія Андріївна
_____________________________________
З повагою, Олена Демиденко
волонтер проекту Detdom.info
deti.cn@ukr.net

 


Добавить в: