Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » БЛОГ » 11-12 серпня 2012 року Тренінг для батьків "особливих дітей" (участь безкоштовна)

11-12 серпня 2012 року Тренінг для батьків "особливих дітей" (участь безкоштовна)

8 Августа 2012 10:32   Просмотров: 4461
Метки: тренінг, діти, батьки, благодійність
Нравится Рейтинг поста: + 1

11–12 серпня в Чернігові проходитиме дводенний тренінг для батьків «особливих дітей», тобто дітей з різноманітними вадами. Тема заходу - «Залучення фінансування з місцевих джерел (Локальний фандрейзинг)». Організатор тренінгу - Чернігівська обласна організація «Голос батьків» - запрошує до участі всіх тих, кого цікавить ця проблематика! Участь у тренінгу - безкоштовна.

В ході тренінгу його учасники:
- отримають відповідь на запитання «Де взяти гроші на будь-які потреби дитини – лікування, реабілітацію, візок, дозвілля тощо?»;
- ознайомляться з методами залучення фінансування;
- навчаться спілкуватися з різними типами людей, залежно від їх мотивації до надання фінансової підтримки;
- отримають уявлення про те, що ж це за професія - «фандрейзер»;
- розроблять власну програму по залученню ресурсів з місцевих джерел;
- спробують себе в ролі членів фандрейзингової команди.

Організатори тренінгу забезпечують харчування учасників, а також покривають витрати на проїзд тим батькам, які мешкають в районах Чернігівської області (за наявності проїзних документів). Щодо запису на тренінг та за додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (0462) 93-07-36, 93-10-32.

Тренінг проводиться в рамках проекту «До суспільства через родину», за підтримки програми Матра, Посольство Королівства Нідерландів у Києві. 
Добавить в: