Блоги

 • Блог Operator"НЕдемократичный" IQ + 2'R

  Operator 1 2100

  Ох и повеселила меня тут, товарищи, недавняя попытка выяснить (выдавить, выудить, в конце концов - выпросить!) исключительно демократический результат теста Айзенка (aka IQ-test) у пламенного "демократизатора интернетов" господина Трегубенко (господина, потому что не товарища):

  //www.gorod.cn.ua/blogs/tregube_20535.html  Раз уж развёрнута такая тема, пошёл я в интернеты за тем хвалёным тестом.  

  Не сказал бы, что по его результатам можно особо-то судить об интеллекте или способностях вообще. Несколько вариантов  однотипных, по сути, задач. Наверное, этот тест, как это сегодня называется, "раскручен". Проходил я как-то гамериканский тест на профориентацию, ото был тест - более чем 600 вопросов.

  Впрочем, ближе к телу! 
  Собственно результат:
  Можно было оптимальнее использовать время, ча  ...

 • Блог Operator«Мы и они» 0'R

  Operator 6 2335

  У цьому житті слід багато чого розрізняти (в цьому мені доводиться повторюватися). 
  Ось, наприклад, можу порекомендувати посібник "Мы и они", автор Тихомиров.

  Під узагальненням "мы" можна розуміти людей, психологічно орієнтованих на творення, збереження, об'єднання, традиціоналізм...
  Під відокремлюючим "они" можна розуміти майстрів поділу, роз'єднання, руйнації (маю на увазі перш за все НЕматеріальні цінності). Руйнація саме НЕматеріального - миру, моралі, традиційних цінностей, людських відносин тощо - це їх стихія.  
  .

  .
  А як оті "вони" люблять нас усіляко ділити - ммм!! 
  На росіян і українців, на східняків і западенців, на "совків" і... "пъогьесивное человечество", на "бидло" і "опозицію" тощо. Варіантів, як нас розділити, у них море! Головне - що  ...