Новости

Город и регион  

  • В рамках журналистского расследования, которые было начато нашим сайтом еще в апреле 2017-го года, мы решили поднять тему о законности состава судов, которые выносили приговоры по осужденным к пожизненному заключению черниговцам Александру Николаенко, Дмитрию Калию и Денису Черкасову.
  • В Одесі на чемпіонаті України з фут-залу серед ветеранів віком понад 60 років неабиякого успіху досягла чернігівська «Десна». Стартувавши у груповому турнірі, сіверяни зуміли вибороти друге місце, яке відкривало шлях до подальшої боротьби за нагороди. В 1/4 фіналу «Десну» чекав іменитий «Дніпро», який за 20 років досяг футбольних вершин.
  • У сільській місцевості нашої області проживає більше третини всього населення, серед якого 201 тис. (або 55%) становлять жінки. За інформацією головного управління статистики в області, на тисячу селянок припадає 821 чоловік.

Фото и Видео  

Викторины и конкурсы  

Людям о людях  

  • 55-річний Василь Биховець із Нових Боровичів Сновського району чекає з війни сина. Льоня Биховець пішов служити у 19 років. Зараз йому 22-ий рік. Служить за контрактом. Снайпер. Три роки в АТО. Біля Луганська. Дзвонить не часто. Раз на рік приїжджає.
  • 41-річний підприємець Микола Цой, за національністю кореєць, почав обживатися у Білоцерківцях Бобровицького району. З листопада 2016 року відбудовував придбану хату. А вже у березні перевіз з Київщини усю родину: батьків, Фелікса та Любов Цоїв
  • 14 жовтня в Корюківці вшановували воїнів-захисників. На святкових заходах був присутній і учасник бойових дій у зоні антитерористичної операції Олександр Чуваков (на фото), який цього дня ще й свій 30-літній ювілей святкував. Привітавши з усіма святами, з Олександром поспілкувався наш кореспондент.