Новости

Город и регион  

  • Таке рішення ухвалила обласна комісія з відбору громадян для включення до списку осіб, котрі мають право на отримання житла. Комісія, що створена при Бобровицькій РДА, після перевірки всіх необхідних документів заявників, які згідно з чергою потребують поліпшення житлових умов...
  • За вісім кілометрів від райцентру Бобровиця простяглося вишиваним рушником мальовниче село Озеряни. Його окрасою в самому центрі була і лишається школа, гордістю якої, беззаперечно, є не одне покоління випускників.
  • Уже вдруге в Остерському будинку творчості дітей та юнацтва кращі вихованці гуртків зібралися, аби провести майстер-клас для гостей з Америки. Друзі із заокеанської могутньої держави - волонтери Корпусу Миру - були просто у захваті, що такі речі можна створювати власними руками...

Фото и Видео  

Викторины и конкурсы  

Людям о людях  

  • Нет солнца — всё вокруг серое, хмурое, холодное. Настроения — никакого. Организм вместо гормона счастья (серотонина) вырабатывает гормон сна (мелатонин). У многих депрессия. Но только не у 58-летней Екатерины Щибрикиз Наумовки Корюковского района.
  • Ровно четверть века назад на Черниговщине началась эра местного телевидения: 30 ноября 1991 года, накануне исторического референдума, впервые вышел в эфир автономный телевизионный центр — АТВЦ-5.
  • (28 Ноября 2016 16:26) Срібло стає «золотом»
    Сережки у вухах 35-річної Ірини Кугук (працює в магазині швейної фурнітури) з Мени перетворилися на... золото. На жаль, не насправді, просто метал пожовтів. — Уперше помітила, що таке відбувається, років десять тому, — розповідає Ірина. — Періодично, не завжди. Іноді просто темніє, часом стає жовтим.