Новости

Людям о людях 

  • З Марією Гасе ми познайомилися в Німеччині, де вона живе вже двадцять сім років. У невеличкій скромній квартирі у місті Ройтлінген усе по-простому: недорогі меблі, на білих стінах -фотографії найдорожчих її серцю людей...
  • 66-річна Тетяна Шило з села Покошичі Коропського району пережила шість операцій. Жінці видалили грудну залозу, оперували з приводу міжхребцевої грижі, позаматкової вагітності, апендициту, викривлення носової перетинки. Мужня жінка не здається. Не втратила віри у себе, доороти, радості життя.
  • Він був і будівельником у Лондоні, і менеджером в автомобільній компанії. Нині—сценарист фільмів студії «Квартал-95». 6 січня в квартирі 62-річної Ніни Григоренко в Ніжині метушня — прибирання, готування до Святого вечора.
  • Олександр Самойленко трудиться ректором одного з найстаріших та найпрестижніших вишів України – Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя – з квітня 2016 року. У конкурсі на посаду очільника гоголівського вузу він переміг упевнено – більшість трудового колективу (майже три чверті!) Олександра Григоровича підтримала.
  • Чернігівський мандрівник Олександр Волощук повернувся з першого етапу пішої мандрівки довкола Чорного моря. Він пройшов пішки п’ять країн, подолавши за 111 «ходових» днів 3211 кілометрів. Ще 35 відсотків запланованого шляху...
  • У це важко повірити, але саме завдяки маленьким зерняткам соняшнику ледь не кожен третій мешканець Козацького, що на Бобровиччині у свій час ставав на ноги. І що найцікавіше, це були не аграрії, а звичайнісінькі перекупи,
  • Вже з першого погляду зрозуміло, наскільки це особлива пара. Він – мужній і сильний, одразу навіть не здогадуєшся, що у Романа Неруша повністю відсутній зір, у знайомому приміщенні він почувається й поводиться доволі впевнено. Вона – тендітна сором’язлива чарівна й жіночна, наче порцелянова статуетка
  • Напередодні новорічних свят до рідного Чернігова повернувся відомий у місті палкий пропагандист здорового способу життя Микола Зубань, який майже рік мандрував і працював в Аргентині, а проживав на справжньому краю світу - в одному з найпівденніших міст планети - Ріо-Гранде.
  • 56-річний Микола Сапоненко з села Андріївка Чернігівського району каже, що на Майдані отримав дар прозріння. Почав відчувати людську енергетику. - Подивлюся в очі, почую голос, зрозумію, яка людина. Якщо позитивна енергія, дихається легко і тіла ніби не відчуваю.
  • Мы уже писали о том, что Зумба-фитнес завоевывает все большие аудитории по всему миру, и что особенно радует, в Украине в том числе. И зайдя на официальный сайт, среди тысяч инструкторов Zumba из разных стран мира, вы можете с удивлением обнаружить, что Чернигов и Черниговскую область представляет единственный лицензированный учитель Zumba – Nastia Kravets (Настя Кравец), Chernihiv, Chernihivs'ka Oblast'.
Страница: 1 2 3  ...  468      | следующая