Новости

Людям о людях 

  • 23-річний ніжинець Олександр Бондаренко одужує після пересадки печінки. Трансплантацію зробили 26 квітня цього року в київському Національному інституті трансплантології і хірургії імені О. О. Шалімова. Оперував провідний український трансплантолог Олег Котенко. Лікар — Олексій Попов.
  • 76-річна Віра Савенко з Радуля Ріпкинського району щодня протягом двох десятків років у ягідний сезон ходить по чорниці та ожину. Не одна — з подругами, 62-річною Тетяною Попелич та 72-річною Зоєю Костильовою. Утрьох веселіше шукати ягідні місця. А як заблукаєш — веселіше виходити.
  • На ганку, виставивши на сонце висохлі від старості ноги, сидить 107-річна Ольга Швигар з села Велика Загорівка Борзнянського району. Мружиться від яскравих променів. Забачивши мене, чужу людину, заголосила: «Чого ви мені смерті не привезли?»
  • В Чернигове по улице Рокоссовского 41Б, в девятиэтажном доме, построенном когда-то по чехословацкому проекту, в старомодной двухкомнатной квартире проживает первая жена ныне покойного украинского диссидента, Героя Украины Левка Григорьевича Лукьяненко – 87-летняя Надежда Никоновна Лукьяненко.
  • Желанная профессия, против которой были едва ли не все родные, переломные события 2014 года, верность украинской присяге, преследования со стороны бывшего мужа и его попытка вывезти детей на оккупированный Донбасс.
  • Не дайте горю разгуляться — иначе оно вас уничтожит. А прежде — измучит, выдавит всю энергию, не оставит никаких надежд, будет только отчаяние... — Мария Коваленко из Смячи Сновского района говорит об этом с надрывом. Такое было в её жизни, и никак не забывается.
  • 47-річна Тетяна Зезюлькіна з Носівки працює заступником директора теплових електромереж. До цього була слідчим у міліції, начальником паспортного відділення, секретарем Носівської міської ради. Чоловік 58-річний Олександр Миколайович — відомий у місті адвокат.
  • 69-річний Олексій Станкевич з селища Радуль Ріпкинського району майже 40 років щодня тричі на день записує погоду. Списав десятки товстих господарчих книг. Розраховує, яка середня температура щодня і щомісяця. Занотовує опади, хмарність, напрямок вітру. Як ловилася риба, коли з’явилися білі гриби.
  • 53-річна Лідія Кучер — приймальниця з села Сядрине Корюківського району. Живе біля самого лісу. А чоловік 54-річний Віктор Кучер — водій на фурі, возить чернігівське пиво, по два і більше тижнів удома не буває.
  • — Сіра смуга в житті пішла, — печалиться 48-річна Анжела Адамець з села Петрівка Бобровицького району. — За півтора місяця три корови довелося м’ясникам здати, за копійки. Одна метал проковтнула. Друга розтелилася і кров’ю зійшла. У третьої теля 140 кілограмів було, я такого зроду не бачила.
Страница: 1 2 3  ...  534      | следующая