Новости

Город и регион 

  • Депутат міської ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов’язаний представляти і захищати їх інтереси в місцевих органах виконавчої влади, відповідних органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях незалежно від форми власності з питань, що належать до відання органів місцевого самоврядування відповідного рівня.
  • Вища освіта в кінці навчального року тема як ніколи актуальна. Де і як її здобувати першочергові питання, які потребують відповіді. Хтось надасть перевагу вітчизняній освіті, а хтось поїде за кордон. Що треба знати про освіту за кордоном? Які умови і вартість? На всі ці і інші питання ми попросили відповісти Юлію Михайлівну Приймук – директора польського відділення центру іноземних мов «Лондон»
  • Женщина родила малышку в возрасте 65 лет с помощью искусственного оплодотворения, став самой возрастной мамой в Украине. Деньги на эту операцию она собирала несколько лет, откладывая с пенсии и выручки, полученной на рынке.
  • Чернігівські біатлоністи, Ірина Варвинець та Артем Прима під час перерви в змаганнях приїхали дододомк відпочити, а заодно й зустрілися з головою чернігівської облдержадміністрації Валерієм Кулічем
  • Відповідної домовленості досягнуто між Чернігівською міською радою та регіональним управлінням ПриватБанку. Наприкінці 2016 року вперше в Україні з ініціативи ПриватБанку на безготівковий рахунок налаштували трамваї і тролейбуси Львова. Відтоді минуло менше двох місяців і аналогічну систему оплати проїзду смартфоном вже готові запровадити у Чернігові.
  • Анализ выполнения «Программы экономического и социального развития города Чернигова на 2016 год» показывает, что Чернигов не только остановил свое развитие, но и начал регрессировать. Возможно, руководству города пора признать, что определение сферы туризма ключевым направлением развития было ошибочным. Может быть, пора закатать рукава и заняться восстановлением производства?
  • Магістрантка факультету культури і мистецтв – бандуристка Валерія Клапчук повернулася с Першого Міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв «Stankovich-fest», який проводився в місті Свалява Закарпатської області.
  • Під ноги губернатору Валерію Кулічу гупнувся з захмарної височини Юрій Евтушенко, директор департаменту житлово-комунального господарства ОДА. Його затримала СБУ з 40 тисячами доларів.
  • Свято Масляної пішло ще з язичницьких часів. За традиціями, цього тижня треба пекти млинці з різними начинками і «їсти стільки, скільки собака раз хвостом махне» (запастися жирком тим, хто таки ризикне піст витримувати).
  • 35-річний Микола Кривонос з села Махнівка (Петрівка) Борзнянського району учасник АТО, служив у військовій частині 4771 в Чернігові. Чоловік зник 16 січня. Не з’являвся на службу, його мобільний телефон не відповідав. Командири, рідня, поліція кинулися шукати.
Страница: 1 2 3  ...  4717      | следующая