Новости

Город и регион 

 • «ЧЕРНГІВ-АВТО», повідомляє про те, що в період з 01.09.2017 по 30.09.2017 популярні моделі Kia можна буде придбати у кредит за ставкою від 0,001% річних. Особливо привабливі умови пропонуються покупцям моделей Kia Niro та Sorento.
 • У селі Новий Биків, що на Бобровиччині функціонує ясла-садок «Яблунька», який відвідують діти з сусідніх населених пунктів. Все б то наче й нічого, адже батьки мають право на власний розсуд обирати дошкільний навчальний заклад для своїх чад, незалежно від місця проживання та реєстрації.
 • Останніми днями в Бобровицькому районі тільки й чути розмови про хижу кішку, що блукає у Старобасанському лісі. Люди, що живуть неподалік вже протягом двох тижнів чують як тварина озивається. Ричання доноситься до будинків населеного пункту. Проте є і очевидці, які зустрілися з пумою під час збирання грибів.
 • У Чернігівській області понад дві тисячі дітей, позбавлених батьківського піклування, проживають в інтернатних закладах. Ніякі подарунки, матеріальна підтримка ніколи не замінять їм теплих емоційних стосунків з батьками і друзями. Бути улюбленим, бажаним і зрозумілим – це те, чого часто не вистачає сиротам.
 • Ми вже звикли, що кожного року на освітянській ниві з’являються якісь нововведення. Як правило, це стосується самого навчального процесу. Та цьогоріч на батьків чернігівських шкіл чекало ще одне «ноу-хау», пов’язане з оплатою харчування дітей, яка відтепер буде здійснюватися через банківські установи.
 • Містечко Борзна цієї неділі приймало найсильніші юнацькі футбольні команди Чернігівщини. З’їхалися юні футболісти до райцентру на заклик організаторів турніру, присвяченого відомому спортсмену та меценату Миколі Майбі.
 • ... требуется 23-летнему Александру Бондаренко из Нежина. Парень страдает редкой болезнью Вильсона-Коновалова (1 случай на 100 000). Это врожденное нарушение метаболизма меди, которое поражает центральную нервную систему и внутренние органы.
 • В эти дни исполняется 11 лет со дня, наверное, самого знаменитого интернет-объявления, которое мгновенно превратилось в наиболее цитируемый мем. Речь, конечно же, о продаже мопеда, породившей фразу «мопед не мой, я просто разместил объяву».
 • (22 Сентября 2017 16:33) Спасение в День спасателя
  17 сентября впервые в истории медицины независимой Украины на крышу Института сердца в Киеве сел еврокоптер. Им в столицу была перевезена тяжелобольная пациентка — 8-летняя Аполлинария из Мариуполя Донецкой области. В сильный ветер искусно посадить вертолет и при этом не навредить маленькой Полине смогли наши земляки — спасатели...
 • (22 Сентября 2017 16:19) Полиция ищет педофила
  16 сентября в районе гостиницы «Градецкий» в Чернигове неизвестный мужчина совершил развратные действия с 8-летней девочкой. Второклассница одна возвращалась из школы домой. У подъезда стоял мужчина, он вошел в подъезд вместе с ней (в доме есть домофон), а потом и поднялся на второй этаж.
Страница: 1 2 3  ...  4969      | следующая
Импорт оборудования в Украину на fialan.com.ua.