Новости

Город и регион 

  • Академия ШАГ приглашает провести последний месяц лета вместе! Скоро новый учебный год, и пора начинать готовить ребенка к активной умственной деятельности! А что, как не ІТ-технологии, развивает и стимулирует наш мозг.
  • Уже в ближайшее время в сфере учета коммунальных услуг должны начаться серьёзные изменения. Дело в том, что 28 июля президент Украины Петр Порошенко подписал Закон Украины «О коммерческом учете тепловой энергии и водоснабжения». Фактически, после публикации документа будут внесены изменения и в Кодекс Украины про административные правонарушения, Уголовный Кодекс – ответственность граждан в сфере ЖКУ станет больше.
  • Наочний розподіл: дисертації з яких саме галузей купуються і в якій кількості. Чисельність народних депутатів Верховної Ради України становить 422 особи (станом на 21 липня 2017 р.). У відповіді на інформаційний запит зазначено, що у Верховній Раді України восьмого скликання науковий ступінь присуджено 107 депутатам (кандидата наук присуджено 77 депутатам, а доктора наук 30 депутатам).
  • Надоело каждый день ходить на работу, заниматься будничными делами и изо дня в день думать о том, как хочется на отдых? С такой ситуацией сталкиваетесь большинство людей. Важно всегда находить время для эмоциональной разрядки и на определенный период забыть обо всех заботах.
  • В редакцию сайта Gorod.cn.ua обратился 31-летний Денис Павлович Тарабан. Мужчина проживает на ул.Героев Чернобыля, 17. Среди бела дня 26 июля, его квартиру обокрала группа лиц из 6 человек, 2 из которых были восточной внешности, а одного парня опознал позже следователь, что ведет дело, как бывшего сотрудника органов
  • У селі Борсуків, яке входить до Кіптівської об’єднаної територіальної громади, запрацював «Корекційно-розвивальний простір «Борсучок»» для дітей з особливими потребами. Ініціатором його створення і реалізатором цього проекту стала київська громадська організація «Ми – друзі».
  • Молодіжний хор «Світич» Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя на 23-му Міжнародному хоровому конкурсі, який відбувся в Греції, виборов золоту медаль у категорії «Довільна програма».
  • Минулого тижня в Чернігові розпочалися роботи з реконструкції гідротехнічної споруди на річці Стрижень у районі вулиці Героїв Чорнобиля. Тож чернігівцям залишається сподіватися, що всі обіцянки справдяться. Хоча з огляду на попередній досвід і сумніви не полишають.
  • З 1 вересня у сотні шкіл країни буде запроваджений пілотний проект державного стандарту початкової загальної освіти. Нова українська школа має стати закладом, де діти будуть не лише отримувати знання, а й уміти застосовувати їх на практиці.
  • Тема скасування мораторію та запровадження земельного ринку вже не вперше спонукає до запальних дискусій. Протягом останніх років висловлено немало аргументів «за» і «проти». Більшість сільгоспвиробників Чернігівщини та депутати всіх рівнів переконані: доки в законодавстві не буде передбачено всіх інструментів цивілізованого обігу...
Страница: 1 2 3  ...  4907      | следующая
Реальный Небольшой заработок в интернете на http://www.agentology.ru.