Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Фанати гурту «Бумбокс» почули новий міні-альбом колективу наживо (відео)

Фанати гурту «Бумбокс» почули новий міні-альбом колективу наживо (відео)

До Чернігова вже втретє приїздять музиканти відомого українського гурту «Бумбокс». На цей раз вони презентували чернігівським фанам новий міні-альбом під назвою «Голий король». Двогодинний концерт і повний аншлаг.Їм достатньо тільки вийти на сцену, як натовп заходиться гучним плесканням та криками. Музиканти гурту «Бумбокс» у Чернігові бувають не часто. Тому за слушної нагоди фани намагаються вирвати квитки за будь-яку ціну. Тож не дивно, що на черговому концерті гурту у залі облмуздрамтеатру повний аншлаг.

Гурт «Бумбокс» на цей раз приїхав до міста із презентацією нового міні-альбому під назвою «Голий Король».  Таку ж назву має і одна із пісень альбому. Вокаліст гурту Андрій Хливнюк каже, пісня «Голий король»  має простий та зрозумілий сенс. Вона не адресована комусь конкретно. Адже всі ми в якійсь мірі «голі королі».

Пісня стала особливою не лише тому, що таку ж назву має і альбом. На цю музичну композицію зняли два кліпи, які цілком відрізняються один від одного.

До альбому увійшли вже відомі композиції «Колишня» та пісня «Люди. Акустична версія» в якості бонус-треку. Загалом альбом складається з 6 пісень. Він вийшов на CD-дисках, касетах та вінілі. Зараз гурт проводить великі тури на підтримку виходу альбому в Україні, Польщі, країнах Євросоюзу, США та Канаді.

До треків, які гурт тепер виконує обов’язково на своїх концертах, з деяких пір входить пісня гурту Скрябін «Спи собі сама». Її Андрій Хливнюк виконував на вечорі пам’яті Андрія Кузьменка.

Дві години концерту пройшли як на одному диханні. В Україні тур пройде ще у більше ніж 20 містах.

«Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бумбокс, концерт, Андрій Хливнюк, «Сівер-центр»

Добавить в:


ЦентрКомплект