Error: Incorrect password!

Радио
Радио

У Чернігові орудують догхантери

У Чернігові орудують догхантери
Як відомо, цивілізованість суспільства визначається його гуманним ставленням до літніх людей, дітей і тварин. Що заважає чернігівцям турбуватися про кожну з цих категорій, сказати важко, але, схоже, у місті відбувається щось недобре. Адже не вперше до редакції надходять сигнали про знущання над чотирилапими безхатченками.

Неподобство відбувається в самісінькому центрі міста, і, не виключено, скоюється одними й тими ж людьми, які якщо не вбивають, то калічать їх…
«Відомості» вже писали про тіла кількох песиків, зі знятими шкірами, котрі були не кинуті, а розкладені з маніакальною холоднокровністю у дворі біля площі. Тепер у районі вулиці Серьожнікова хтось розставляє капкани, і нещасні тварини, яким і так нелегко від холоду-голоду живеться, просто-напросто калічать собі лапи (на фото). Окрім того, в історичній частині шоковані громадяни міста не раз бачили собак з пораненими ребрами, вочевидь, від пострілів гумовими кульками.

У будь-якому випадку, за всіма ознаками, зловмисники заспокоюватися не збираються, а тому мовчати — означає змиритися з варварством у Чернігові, що досі не знав такої жорстокості. Штрафами їх не налякаєш, але зупинити догхантерів можна спільними зусиллями. Тож не проходьте байдуже повз знущання, не будьте байдужими. Адже той, хто таким чином переступив межу людяності, є по суті небезпечним і для людини.

Тижневик «Чернігівські відомості» №13 (1151)

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: догхантери, вбивство собак, жорстокість, «Чернігівські відомості»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!