• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Біля елітної багатоповерхівки на П'яти Кутах знайшли мертвих котів (відео)


Радио

Біля елітної багатоповерхівки на П'яти Кутах знайшли мертвих котів (відео)

Наталя Шульга хотіла погодувати бездомних котів, що живуть біля їхнього будинку, що по вулиці Воїнів Інтернаціоналістів. Натомість знайшла тварин мертвими. Жінка каже - це не збіг, по пухнасті почали зникати давно.

Каже проти утримання котів були лише двоє - сусідка з девятого поверху та прибиральниця. До того ж у чоловіка є зброя, тож захисники припускають: саме він і стріляв у тварин.

Допоки нема результатів експертизи від чого саме загинули пухнасті стверджувати остаточно вони не можуть.

Опікуни тварин підозрюють без прибиральниці теж не обійшлося. Жінка заперечує - вона не винна.

Начальник ЖЕКу будинку прибиральницю захищає. Каже навіть не знає хто міг таке зробити з тваринами.


Захисники тварин з організації "Зоошанс" налаштовані знайти того, хто вбив тварин. Дочекавшись висновоку експертів вони звернуться до правоохоронних органів.Поки захисники тварин намагалися зясувати, що відбулося та збирали пухнастих для експертизи, ті кому вдалося вижити вилізли зі свої схованок.

Наталя Шульга не розуміє кому могли заважати коти. Вона їх годувала та знайшла прихисток. Каже тварин викинули власники. До себе їх забрати не може, але піклувалася, як про домашніх. Вона сподівається, що нові господарі пухнастикам знайдуться.

Сюжет телеканалу "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: П'ять кутів, коти, захисники тварин, "Зоошанс", телеканал "Дитинець"

Добавить в:
 
 


Центр Комплект