Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Після 3-ої подорожі автостопом мандрівник повернувся додому

Після 3-ої подорожі автостопом мандрівник повернувся додому

Після трирічної подорожі автостопом мандрівник Михайло Павлюк благополучно повернувся додому і вчора побачив рідну хату в селі Низьківка Щорського району.

Кореспонденту УКРІНФОРМу він розповів, що у найближчих планах – допомогти по господарству стареньким батькам. Також він готовий до зустрічей із журналістами і усіма, хто захоче послухати розповідь про його численні пригоди. Організувати таке спілкування у Чернігові Михайлові пообіцяв директор магазину Сергій Воробйов. Через його сайт велася переписка з хлопцем, а листи Михайла С. Воробьов роздруковував і передавав його матері.

На шляху додому, у В’єтнамі, у Павлюка сталася неприємність: у нього вкрали сумку з документами, адресною книгою і фотографіями. Без паспорта він не міг вибратися з цієї країни, тож звернувся до Посольства України у Соціалістичній Республіці В’єтнам. Повернутися додому йому вдалося за сприяння депутата Чернігівської обласної ради, колишнього дипломата Петра Шаповала та українського консула у В’єтнамі Євгена Касьяненка. За словами М. Павлюка, в’єтнамське посольство оплатило половину вартості його перельоту в Україну.

У далекі мандри на схід і в Океанію Михайло Павлюк вирушив у листопаді 2006 року. За час подорожі він відвідав Китай, Лаос, Камбоджу, Таїланд, Індонезію, Філіппіни, Східний Тимор. Там він побачив безліч екзотичних місць, підкорив чимало гір та вулканів, вивчив кілька мов і зустрів свій 29-ий день народження.

Потапчук Наталія, УКРІНФОРМ

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: мандрівник, подорож, Потапчук Наталія

Добавить в: