Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Викторины и конкурсы » Розігруються квитки на мюзикл «CABARET LOVE»Розігруються квитки на мюзикл «CABARET LOVE»

Що таке Мю́зикл та що таке Кабаре?

Мюзикл - це музично-сценічна вистава, в якій поєднуються різноманітні жанри і виражальні засоби естрадної та побутової музики, хореографічного, драматичного і оперного мистецтва. Кабаре — невеликий розважальний заклад з певною художньо-розважальною програмою, яка складається зі співу пісень, одноактних п'єс, скетчів, танцювальних номерів, об'єднаних виступами конферансьє.
Якщо вірити Вікіпедії, то у нас таки буде справжній мюзикл.

Musical «CABARET LOVE» - це неперевершені вокально-хореографічні постановки, яскраві номери у супроводі муніципального оркестру "Чернігів BAND" в якому зібрані кращі музиканти нашого міста, цікава та гумористична сюжетна лінія. Феєричні костюми та краще світлове шоу у місті.

Режисер Микола Бичук: Це справжній подарунок нашим коханим жінкам. Улюблені джазові хіти та популярні композиції у супроводі оркестру, вокалістів та балету. Історія про жінок і для жінок, про кохання і для кохання. Багато роздумів написано на цю тему класиками літератури, але ці питання лишаються вічними… Що таке кохання? Де його шукати? Що таке муза? Де шукати натхнення та багато іншого чекає на Вас. Якщо Ви вагаєтесь, що робити на передодні свята 8 березня або що подарувати своїй коханій - не вагайтесь! Ми даруємо радість та позитив, гарний настрій і справжні незабутні емоції».

У програмі беруть участь:
Вокалісти міського палацу культури: Гаркуша Алла, Михайлова Олена, Гальчук Анжеліка, Мацак Євген.
Актори: Бичук Микола та Пономаренко Микола.

Муніципальний оркестр "Чернігів BAND" та балет Міського Палацу культури.

Все це чекає на вас у Міському Палаці культури 6 березня!

Вартість квитка – 50 грн.

Сайт Міського Палацу культури.
Для участі в розіграші Вам необхідно виконати лише дві умови:

1. Підписатися на одну з наших сторінок у соцмережах Фейсбук або в Твиттер, а також на сторінку Міського палацу культури.
2. Поділитися посиланням цього розіграшу https://www.gorod.cn.ua/news/viktoriny-i-konkursy/100278-rozigruyutsja-kvitki-na-myuzikl-cabaret-love.html у себе на сторінці з текстом: «Хочу квиток на мюзикл «CABARET LOVE».

Переможця буде обрано випадковим чином.

Увага! У вас на сторінці повинен бути відкритий доступ до повідомлень, щоб співробітник сайту зміг написати вам про виграш. Якщо протягом дня ви не відповісте на повідомлення, це значить, що ви автоматично відмовляєтеся від виграшу.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: мюзикл «CABARET LOVE», розіграш, квитки

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект