Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям про людей » Психолог Наталія Нагорна, розповіла про характер людей, народжених у рік кота

Психолог Наталія Нагорна, розповіла про характер людей, народжених у рік кота

 

КОТИ - ТВОРЧІ НАТУРИЗ цим важко сперечатися. 35-річна Наталія Нагорна практичний психолог сосницького ЗДО "Калинка" справді дуже творча натура. У дитсадочку вона постійно виконує ролі різних персонажів:Зима, Весна, Осінь, Вовчик, Святий Миколай - у кого тільки не перевтілювалася. Вона пре­красно озвучує ляльковий театр.

Був час, коли багато виши­вала бісером. Потім захопи­лась в’язанням. В’язала для дітей, для себе, каже, не ви­стачало терпіння, бо любить швиденько зв’язати, а великі речі вимагають чимало часу.
Нині вистачає його хіба що на шкарпетки.

Наталія разом з доньками малює, викладають алмаз­ну мозаїку. Діти - головний її стимул. А ще багато часу жінка приділяє квітам як хатнім, так і садовим. Починаючи з весни, створює оригіналь­ні клумби, любить порпати­ся на городі. А взимку її радують доглянуті нею орхідеї.КОТИ З КОТАМИ

Представники знаку Кота мають талант не лише до творчості, вони ще й прекрасно готують, особливо якщо роблять це для когось іншого.
- Це точно, - посміхається Наталія Миколаївна. - Але і для цього потрібне натхнення. І його у мене не бракує. Я люблю поздоровляти своїх друзів солодкими гостинця­ми, приготовленими власноруч.

А ще вона часто пече свій фірмовий медовик, який не уступає ніяким тортам з мастикою. Прикрашає всім, що є під рукою. Коли з городу назбирає малини та листочків м’яти, то горішок налущить. Крем теж готує або сметан­ний, або заварний.
- Бачу, є все для випічки торта. Спекла і запросила по­дружку на каву. Або знаю, що у доньки подружки день на­родження, спекла торта і привітала.

На цьому кулінарія не закінчується. Наталія любить го­тувати вареники, особливо влітку з ягодами. Та і буден­ні страви у неї виходять смачні, бо все робить з любов’ю, чоловік не жаліється!
Коти, щоправда це більше стосується чоловіків, від­дають перевагу компаніям, а не сім’ї. Для жінки-Кота це менш властиво.
Якщо казати про Наталію Нагорну, то сім’я у неї на пер­шому місці.

- Наша компанія така - ми як одна сім’я. Разом відпо­чиваємо, разом працюємо. Ми завжди один одному під­ставимо плече, протягнемо руку допомоги. Я упевнена, якщо у мене буде важка хвилина, я знаю кому зателефонувати і всі прийдуть.

Наталія Миколаївна каже, що всі Коти - це чуйні люди з добрим серцем, терплячі й ранимі, спокійні та стримані, бояться когось образити. Коти рідко втрачають рівнова­гу, їх треба добряче розізлити, щоб вивести з себе. І тоді вони можуть показати пазурі й навіть подряпати.

- Насправді Коти комфортні люди. Наприклад, моя кума, до речі теж Наталія Миколаївна, народилась у Рік Кота. Мені з нею надзвичайно легко. Але в нас різні зна­ки зодіаку і це помітно. А взагалі мені ні з ким не буває важко.


Так характеризується і знак року. Через свою легкість і комунікабельність навіть у незнайомих компаніях Кіт зі­йдеться з будь-якою людиною уже за п’ять хвилин. Він ніколи не обійде увагою людей з фізичними вадами, складним характером, бо для великодушного Кота не іс­нує градації людей за подібними ознаками.Представники цього знаку найчастіше небайдужі й до тварин. Наприклад, у нашої співрозмовниці удома соба­ка породи лабрадор на ім’я Спайк.

- Ще під час першого карантину я помітила фото гарного собаки і дуже захотіла, щоб і в нас був такий. Порадились з чоловіком, я сказала «Хочу» і він мене під­тримав. Я постійно його вигулюю. Ось, щоправда, нині допомагає вигулювати тато чоловіка або старша донька. Є ще кішка Ельза. Це улюблениця чоловіка.

Коти можуть стати хорошими друзями. Представники цього знаку добре ладять один з одним. Близьких при­ятелів обирають досить ретельно. Наприклад, Наталія має широке коло спілкування. Але в цей важкий час вона найбільше хоче подякувати своїй подрузі Ірині, з якою не минає жодного дня, щоб не побачились, не поспілкува­лись. Разом у спорті, разом працюють, разом проводять вільний час.- Ми давно були знайомі, - каже Наталія Миколаївна. - Вона приїздила з батьками до своїх тітки і дядька, а моїх сусідів у село Загребелля. Потім у нас була тради­ція ходити раз у два тижні у лазню. А коли Ірина, вий­шовши заміж і проживаючи у Сосниці, почала приводи­ли свого синочка у дитсадок, я запропонувала йти до нас на роботу, саме потрібний був музичний керівник, а вона вміла грати на фортепіано. Вона погодилась і директор­ка була не проти.

Так сталося, що Наталія своїм наказом приймала Ірину на роботу, бо на той час виконувала обов’язки директор­ки. Це було, мабуть, у 2017. З того часу вони разом. Ще їх поєднує одна найулюбленіша справа - заняття на ба­тутах. Спочатку удвох їздили до Мени. А потім заснували власну справу і працюють.

- Це ніби пігулка від всіх болячок, - каже Наталія. - Пішли, пострибали, поспілкувалися і одержали заряд по­зитиву.
Наталія не одна, в кого чоловік захищає Україну. Дівчата, зібравшись на заняття на батутах, цікавляться про своїх захисників: Коли твій дзвонив? Де він? А твій як? Ну тримаймося!
І тримаються.

ОЧІКУВАННЯ ВІД СВОГО РОКУ

Минулий Рік Тигра Наталія Нагорна відпускає з легкі­стю. Складним і важким він видався для неї - увесь рік іде війна. Чоловік уже у квітні був мобілізований. Це не­стерпно важко. Важко морально. Фізично допомагають куми, друзі. Наталія всім їм дуже вдячна. Разом вони са­дили картоплю, жартували і хоч на мить відволікались.

На роботі допомоги психологині чекали діти із чис­ла внутрішньо переміщених осіб, які пережили блокаду Чернігова. Для них Наталія Миколаївна проводила за­няття на подолання страху, стривоженості. Потребували її допомоги не тільки діти, а й батьки, щоправда, вони полюбили більше заняття онлайн. За той час настільки вони стали близькими, що й досі, перебуваючи у Чехії, телефонують Наталії.

Жінка сподівається, що Рік Кота стане щасливим не лише для народжених під цим знаком,а й для всіх лю­дей.
- Єдине моє бажання у новому році - щоб закінчила­ся війна, Україна перемогла та мій чоловік повернувся додому і всі щоб повернулися до своїх родин. Тоді збу­дуться всі мої інші мрії, тоді буде добре всім моїм рідним, близьким, всім знайомим і друзям. Перемоги!

Джерело: газета "Вісті Сосничини" від 12.01.2023, Олена КУЗЬМЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сосниця, Нагорна, психолог

Добавить в: