Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям про людей » Майстер манікюру Ірина Жабко: «Красива — значить щаслива»
Рекламодателям

Радио
Радио

Майстер манікюру Ірина Жабко: «Красива — значить щаслива»

 

Напередодні Міжнародного дня краси ми зустрі­лись з майстром манікюру, а в першу чергу розкіш­ною молодою жінкою сосничанкою Іриною Жабко, щоб вкотре поговорити про красу. Для Ірини краса - це в першу чергу вну­трішній стан людини. Жінка каже, коли людина в злагоді з собою, живе за влас­ним покликом, має власні цінності та при­тримується своїх особистих законів ща­стя, вона є красивою. Гарна - та, що є ща­сливою, задоволеною, радісною, легкою. Щаслива людина - красива людина. Таку людину видно, не зважаючи на її зовнішність.Кожна жінка має свою родзинку і має пишатися цим! Але якщо є недоліки чи насамперед, людина почувається неком- фортно з таким кольором волосся, фор­мою брів, на думку майстрині, зараз все можна змінити. Є багато майстрів-косме- тологів, можна наростити вії, змінити форму губ і т д. Головне не переборщи­ти, все в міру. А майстер манікюру для того і створений, щоб вирівняти, зглади­ти. Завдання Ірини, яке вона ставить пе­ред собою, - допомогти кожній жінці зро­бити красивими нігті. Вона не переконує людину зробити ту чи іншу форму, колір, не каже, що їй вибраний тон не підійде. Вона може порадити, але, вважає, у кож­ного свій стиль смаку, своя краса. І нама­гається підкреслити індивідуальність кож­ного. Те, що люблять одні, іншим не спо­добається, не буде красивим. Тобто, на думку майстрині, стандартів краси не іс­нує. В той же час вона переконана, що до­тримуватись елементарних норм потріб­но обов'язково.

Щоб були доглянуті нігті, потрібно не лише відвідувати салони. Почнемо з того, що навіть найкрасивіший манікюр не буде виглядати привабливо, якщо він буде ви­конаний на недоглянутих руках. Руки ви­магають систематичного догляду, як і будь-яка інша частина тіла. А на це впли­ває багато факторів, скажімо, харчування. Проте сьогодні ми говоримо з майстром манікюру, а не з лікарем.

Як показав час, для представниць пре­красної половини людства нема ні доско­налості, ні перешкод, щоб бути красиви­ми, доглянутими. Ірина розповідає, що лише з 24 лютого по 8 березня жінки тихо переживали важкі дні. А потім не могли спокійно дивитися на свої обідрані нігті.
Спочатку, у березні, жінки просили по­кривати нігті світлими тонами. Але з ча­сом, влітку, повернулися до яскравих ко­льорів. Багато хто, особливо молодь, не покривають нігті гель-лаком, роблять зви­чайний манікюр в один тон. Якщо раніше замовляли більше різних візерунків, то те­пер достатньо простої абстракції, - роз­повідає Ірина Жабко.

Природна краса завжди цінувалася. Але для жінок нема досконалості, тому вони намагаються експериментувати - то їм подобаються довгі нігті, то квадратні, то овальні. Ми помітили, що у майстрині ніг­ті не покриті гель-лаком і поцікавились: чи потрібно робити перерву для нігтів. На це Ірина відповіла, що перерва не обов'яз­кова, хіба самому захочеться щось змі­нити, наприклад, захочеться спробува­ти нові матеріали. До речі, щодо матеріа­лів. Майстриня, хоч ще порівняно не дов­го займається манікюром, але вже визна­чилась із матеріалами. Для неї головне - не нашкодити.

Часто одні і ті матеріали не підходять всім клієнткам - якщо нігті слабкі чи є якісь інші проблеми, то буває алергія. Тому я частіше використовую менш кис­лотні матеріали для покриття нігтів. Але знову ж таки, тоді буває менший період тримається покриття. Взагалі гарантія на покриття 3-4 тижні, далі ніготь відростає і манікюр стає не красивим. Але буває, що жінки за плином часу не встигають онови­ти манікюр. І це не тільки не красиво, а й шкідливо.

Для себе Ірина давно визначилась зі стандартами краси. По перше, дотриман­ня елементарної гігієни, по-друге, пра­вильне, здорове харчування, зайняття спортом, щоправда, не завжди виходить. Сліпо моді вона не слідує, але, вважає, треба йти в ногу з часом. Вона дуже шко­дує, що в юні роки часто експерименту­вала з волоссям, стрижками, фарбувала, висвітлювала, що не найкраще впливало на стан волосся.

Тому зараз своїй донці не рекомен­дує цього робити, хоча б до 16 років і не агресивними фарбами. І малень­ким клієнткам, такі теж є, робить ма­нікюр тільки за згодою батьків.

Ірина ще у шкільні роки надавала значну увагу нігтям, їй хотілось кра­сивих, яскравих нігтів. Тому вона сама собі робила манікюр, інколи од­нокласниці просили. Коли в Сосниці з'явились майстри з манікюру, поча­ла ходити до них на такі процедури. А коли була у декретній відпустці, при­дбала для себе обладнання і мате­ріали для манікюру. Потім закінчила курси. Сподобалось. З'явились клієн­ти. Хочеться постійно удосконалюва­тись, бо ще тільки початок. «Це так цікаво!» - у захваті від своєї роботи майстриня.

Крім роботи, Ірина любить відпо­чивати у лісі, на луках. Їй подобають­ся польові квіти. Але часу зовсім об­маль. Двоє дітей вимагають постійної уваги, бо почалася школа, дистанційка. Менший син в дитсадочок не хо­дить, а чоловік мобілізований. Але для себе завжди треба виділяти час.

Ірина дуже любить своїх клієнтів, завжди йде їм на зустріч, домовляються про зручний час, з дея­кими навіть подружилася... Робота майстра манікюру це ще й часто робота «психолога», багато ді­вчат розповідають про себе, говорять на різні теми, дають одна одній поради.

У нашому невеличкому селищі достатньо спеціалістів з манікюру, але й клієнтів не бракує, хоча можна і більше, особливо чоловіків, яких, наприклад, у Ірини серед клієнтів нема зовсім. Ірина пого­джується з висловом світових класиків «Краса врятує світ».

Джерело: газета “Вісті Сосниччини” від 08.09.2022, Олена КУЗЬМЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Жабко, краса, манікюр

Добавить в:
 
 


Центр Комплект