Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям про людей » Футболіст і тренер Ігор Мищенко у вільний час «‎тренує»‎ своїх трьох азіатський вівчарок

Радио
Радио

Футболіст і тренер Ігор Мищенко у вільний час «‎тренує»‎ своїх трьох азіатський вівчарок

 

В Україні вже стало традицією відзначати День фізичної культури та спорту, який при­падає на другу суботу вересня. Багато перемог здобули українські спортсмени на міжна­родних змаганнях з різних видів спорту. Визначними, навіть легендарними, в Україні ста­ли футболісти Олег Блохін та Ігор Бєланов, які свого часу були нагороджені «золотим м’я­чем», як кращі футболісти Європи. Одним із шанувальників і відомим у нашій громаді футболістом і дитячим тренером з цього виду спорту є сосничанин Ігор Мищенко.Спорт для нього був важливим з самого дитинства. Батьки також підтримували його спортивні починання. Закінчивши дев'ять класів, хлопець навчався у Сосницькому СПТУ-31 (нині ліцей), а потім ще й Сосницькому технікумі бухобліку. Нині він навчаєть­ся в Чернігівському педуніверситеті ім. ТГШевченка.

Ще навчаючись у 5 класі школи, Ігор пішов у Сосницьку ДЮСШ, де тренером з футбо­лу був Станіслав Михайловський. У спортивній школі він навчався до вступу в СПТУ А навчаючись в училищі, він вже був футболістом з невеликим досвідом і грав у команді «Вимпел-Сосниця», яка брала участь у чемпіонаті Чернігівської області й піднімалась на вищі сходинки турнірної таблиці. Згодом, коли Ігор навчався в технікумі, команда змі­нила назву на «Технікум-Сосниця» й навіть була чемпіоном області з футболу, а також брала участь у чемпіонаті України серед технікумів й де футболісти також показували гідні результати. Після закінчення технікуму Ігор Мищенко про улюблену гру не забув і навіть мав намір пограти у Дніпропетровському «Дніпрі», а згодом і в Нікопольському «Колосі», але і там не склалося і він деякий час грав у клубі «Ніжин», а потім повер­нувся у рідну збірну Сосниці. Час не стоїть на місці й через певний його проміжок Ігор Володимирович вже гравець ФК «Кудрівка», який брав участь у чемпіонатах Чернігівської та Київської областей, а також у команді «Кудрівка», яка грала у чемпіонаті Менського району. Був Ігор Мищенко і в команді «Сосниця-Вимпел»35+, яка два роки поспіль ви­борювала призо­ві місця. Минулого року герой на­шої розповіді бо­ровся в рядах ко­манди «Ветеран- Кудрівка»35+ й став чемпіоном України серед ве­теранів.


Зараз Ігор Володимирович буде боротися в ФК «Кудрівка», який змагатиметь­ся у чемпіона­ті області. Деякий час він також за­хищав честь ко­манди «Десна- Чернігів» 35+, яка стала бронзовим призером чемпіо­нату України. Ігор Володимирович Мищенко - тре­нер категорії «С».

Він навчає фут­больної майстер­ності три групи ді­тей: дівчат 2007-2010 р.н. та дві хлопців - 2012 і 2013 років народження. За тиждень кожна група тренується по три рази.У Ігоря Володимировича є своя сім'я. Разом з дружиною Наталією Вікторівною вихо­вують двох синів - Максима і Руслана. Старший з них, як і батько, футболіст і грав за Чернігівську «Десну», але зараз через військові дії він з батьками.
У вільний від занять час Ігор Володимирович «тренує» трьох азіатських вівчарок. Любити тварин - таке в нього хоббі.
У день його професійного свята бажаємо досягати найвищих висот!

Джерело: газета “Вісті Сосниччини” від 08.09.2022, Віктор ШЕВЧЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Мищенко, тренер, футбол, собаки

Добавить в:
 
 


Центр Комплект