Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям про людей » У Коропі підростає майбутня зірка настільного тенісу

Радио
Радио

У Коропі підростає майбутня зірка настільного тенісу

 

Вона робить перші кроки на європейських стартах. Та ступає не тихо-тихо, боязко. Іде впевнено - до вершин. Це талановите дівчатко посіло 31 місце із 69 на європейському тенісному форумі! Знайомтеся - це маленька зірочка великих змагань Ілона Бугай із Коропа.На фото Ілонка БУГАЙ з мамою Жанною


Днями у французькому Страс­бурзі завершився Eurominichamp’s з настільного тенісу. Європей­ський чемпіонат для дітей 2009 та 2011 років народження.
У складі збірної України гра­ла Ілона Бугай з Коропа. Перші кроки в тенісі вона робила під керівництвом Сергія Іллющенка в Коропській ДЮСШа. Пізніше тренувалася в Києві.

У категорії ^ 11 грало 69 ді­вчат. Вони були розділені на групи по три учасники. На стартовому етапі Ілона перемогла супер­ниць із Франції, Чехії, Молдови, Болгарії. Потрапила в число 32 найкращих.
І в підсумку Ілона Бугай на 31 місці. Чудовий результат для дебюту!

Про все розповідає мама юної зірочки Жанна Бугай.

- На жаль, перший старт до­нечки в Міжнародних змаганнях припав на трагічний, страшний 2022-ий рік... З болем пригадую бомбардування Києва, страх і розпач. Важку поїздку березне­вою Європою - хотілося вберегти дітей. Повернення додому. І умов для серйозних тренувань майже не було. Місяць займались у Хорватії - і все. У Києві не було спаринг-партнерів для тренувань - усі роз’їхались. Тому Ілоні важ­ко: у технічних видах спорту, де навіть 10-річні тренуються по 5 го­дин на день, така пауза неприпус­тима. Донечка трішки втратила технічні навички при швидкісній грі, не завжди попадала по м’ячу. А загалом грала на рівних навіть із лідерами. М’яч у м’яч, програвала трішки. Упевнена, якби не війна, могли бути у десятці кращих.
Франція сподобалася: при­вітна, мила, витончена. Столітні вишукані будинки, романтичні вулички. Читала в інтернеті іс­торію Страсбурга і гордилася, що ходимо бруківкою такого славного міста. Та у Франції все значиме.

Там спекотно. О 10.00 уже дихати нічим.

Ціни. Усе дорого. Жили в готелі за кілометр від спорткомп­лексу. Добирались з України важ­ко - автобусом дві доби. Квитків на поїзд не дістати.
Організація змагань вразила: все чітко, розписано по хвилинах.

Якщо на табло висвітилось, що гра почнеться в 11.17 - так і буде. Усе регламентовано - підказки міг робити тільки тренер з акредита­цією. За кожним столом - судді, міряли навіть лінійкою параметри ракетки.

Учасниці сильні, всі - без ви­нятку. Кращі діти з Лондона, Па­рижа, Стокгольма, Праги, Софії, Токіо. Усе вміють. Чому з Токіо? До європейського чемпіонату була допущена збірна Японії.

Ілона діяла впевнено. Зви­чайно, хвилювалась. Та руки не тряслись, адреналін не заважав грати, а тільки допомагав. Нам забракло елементарного - тре­нованості.
Що далі? Зрозуміло, що Ілона входить в число кращих майстрів малої ракетки Європи у своєму віці. Потрібен кваліфікований тренер, який буде займатись з донечкою по п’ять годин в день. Є пропозиції з-за кордону. Будемо над цим думати, дитина ж мала, страшно відпускати.
Мрію про одне: щоб війна за­кінчилася нашою перемогою. Тоді будуть і перемоги спортивні!

Щирі вітання Ілоні! Радіємо разом із батьками - Сергієм та Жанною! Вітання першому на­ставнику - Сергію Іллющенку! Він відкрив талант, заклав навики техніки гри!

До речі, Ілона та її брат Женя, який входить у двадцятку кращих тенісистів України у своєму віці, повернулися до Коропа і будуть тренуватися у Сергія Іллющенка.

Джерело: Коропська газета "Нові горизонти" від 8 вересня 2022 року, Володимир ЛУЧКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: теніс, Бугай, Короп

Добавить в:
 
 


Центр Комплект