Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям про людей » Ічнянець Вадим Ничик мріє стати меценатом

Радио
Радио

Ічнянець Вадим Ничик мріє стати меценатом

 

Цього року уперше в Україні молодь вшанували 12 серпня. Національне свято українці тепер святкують разом із європейською спільнотою у Міжнародний день молоді. Рудимент у вигляді ще радянського свята, яке десятиліттями у нас урочисто вшановувалося в останню неділю червня, буде забутий. Все правильно. Не час озиратися назад. Україна йде вперед.

А локомотивом і рушієм змін у суспільстві завжди є молодь - чималий пласт активної маси, яку ведуть найкращі її представники.ЧАС ЛАМАТИ СТЕРЕОТИПИ І РИЗИКУВАТИ


Кому під силу змінювати Україну? Лише сміли­вим, які здатні ламати стереотипи і ризикувати. Так думає ічнянець Вадим Ничик - цьогорічний випускник гімназії ім. Васильченка. Він доволі творча і цільна особистість. Постійний учасник та переможець різноманітних конкурсів: гім­назійних, міських, районних та обласних. Жоден значущий захід в гімназії не відбувся без його активної участі. Він або сам брав участь, або монтував відео про захід. Однак осторонь ніко­ли не був. Із шкільного відео, говорить хлопець, і розпочалася його професійна кар’єра, якщо можна так сказати.

- Уже деякий час я монтую рекламні відеоролики. Ви знаєте, що в Україні найбільший ринок котлів та систем опалення? Газ дорогий і споживачі шукають альтернативи. Я роблю рекламу. У мене вже були за­мовлення із Прилук, Чернігова. Якби не війна - були б із Києва. На зйомках використовую анімацію, інфографіку, 2Dграфіку. Мені це подобається. І кошти сам на себе заробляю, у батьків гроші не прошу. Недавно собі купив мотоцикл.

Як наголосив Вадим, поштовхом стала для нього гім­назія. У нього виходило робити відео, а вчителі, клас­ний керівник, керівництво школи постійно просили щось зняти, змонтувати, принести не пізніше завтра-післязавтра. І він робив. Дякує, що допомагали йому в цьому однокласники: Ольга Ласевич, Назар Колос, Анна Обітоцька, Тетяна Гужовська, Денис Пашук.

Рекламний бізнес розвивається дуже потужно. По­купці реклами стають більш вибагливими, продавцям треба постійно вчитися і набувати нових технік. Тому Вадим свої навички у рекламному бізнесі хоче розви­нути на професійному рівні, для цього обрав навчання в Інституті кіно і телебачення при університеті Поплавського. Сюди уже склав творчий іспит. Також подав доку­менти у Київський національний торгово-економічний університет, Грінченка і КПІ на факультети менеджмент. Він розмірковує так: менеджмент - це частково і рекла­ма. Щоб робити якісну рекламу, треба знати ринок.

МРІЯВ СТАТИ ПРЕЗИДЕНТОМ, ТЕПЕР ХОЧЕ БУТИ МЕЦЕНАТОМ

Якось у нього була мрія стати президентом. Частко­во мрія збулася, з посмішкою розповідає хлопець, бо його шкільна спільнота обрала президентом гімназії. Але побувши на цій посаді він зрозумів: наскільки це важкий обов’язок. А рівень гімназії ніщо порівняно із масштабами країни. Тому, каже, тепер співчуває усім президентам, бо ними бути дуже важко. Треба стільки всього знати і дуже багато працювати.
А він волів би жити, як писав давньокитайський філо­соф Конфуцій: «Вибери собі роботу до душі, і тобі не доведеться працювати жодного дня у своєму житті».

- У дитинстві я мріяв стати вченим-космонавтом і розробити власну ракету. Моя дитяча мрія зараз дещо змінилася у концепції. Я й надалі хочу винайти щось на зразок Google, Tesla, SpaceX. Для цього хочу об’єднати навколо себе розумних людей. У нас розумної молоді дуже багато. Отож, моя мета - зібрати таких людей і дати їм можливість реалізуватися.

УКРАЇНА І ВІЙНА

Війна змінила Україну. Такі тези часто лунають як від співвітчизників, так і від міжнародників. І цей шанс ми повинні використати на благо процвітання країни. Ва­дим хоч і молодий, але міркує по-дорослому.
- Головна біда українців, що ми роз’єднані і маємо багато розбіжностей. Дуже сподіваюся, що війна нас згуртує, і це буде остання війна на нашій землі.

ЩО ТРЕБА ЗРОБИТИ, ЩОБ МОЛОДЬ ЗАЛИШАЛАСЯ В ІЧНІ?

На думку мого співбесідника, найбільшою перепо­ною є родинно-кумівські зв’язки. В Ічні вони дуже міцні. Якщо ти не із цього кола, тобі тут нічого не світить.

- Знаю хлопців, які хотіли побудувати крутий стартап, але їх не підтримали, їм не повірили. І тепер вони успішно його втілюють в іншому місті. А могли б це ро­бити в Ічні.
У Вадима теж є свій стартап, і якби не війна, то він би спробував його реалізувати. Говорить, що вийшло б круто. Деякий досвід власної розкрутки хлопець уже мав. Минулого року під час карантину діяла заборона на масові заходи, але молодь не може не тусуватися і вони організували дискотеку на Тракторному. Відгуки були якнайкращі, і ніхто не захворів.

Тому, на думку Вадима, треба ризикувати і не боя­тися. Це головна риса молоді і головне правило вина­ходів, які побачив світ. Молодь повинна бути креативною, позбавленою пострадянських догм і водночас не відкидати хороші надбання попередніх поколінь. Мо­лодь змінюється і змінює світ, переконаний сімнадцятилітній хлопець.

Джерело: газета “Трудова слава” від 11.08.2-22, Ніна НАЛИВАЙКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ничик, Ічня, відеограф

Добавить в:
 
 


Центр Комплект