Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям про людей » Анастасія Перфільєва — 13-річна талановита художниця з Сосниці
Рекламодателям

Радио
Радио

Анастасія Перфільєва — 13-річна талановита художниця з Сосниці

 

Дивлячись на малюнки Анастасії Перфільєвої, важко повірити в те, що дівчині лише 13 років. Її ху­дожні роботи живі, дихають і променіють світлом.Малювати дівчина по­чала зовсім маленькою, у 4-5 років вже зобража­ла красиві малюнки, які значно відрізнялись від тих, які малювали її одно­літки. Малювала і людей, і дерева - все, що бачи­ла. Минав час, а улюбле­не заняття залишалось, зовсім не так, як буває у дітей - в дитинстві вони всі художники, хто малює на стінах, хто розмальо­вує свій одяг. Ася, не ма­ючи досвіду, захоплюва­лась своєю справою, ніби якась магія примушувала взятись за пензля чи за олівця. У роду художників нема, нема і серед одно­літків тих, хто б захоплю­вався малюванням, тому порадитись ні з ким. І тому з великим захопленням семикласниця минуло­го року прийшла до щой­но відкритого тоді класу при Сосницькій музичній школі ім. Полторацького. Заняття дуже подобають­ся Асі.

Ми малюємо академіч­ні малюнки. Вчимося пра­вильно зображати пропо­рції тіла людини, струк­туру м'язів, окремо руки, ноги (стопи), передаємо правильно тінь. Вчимося змішувати фарби. Заняття проходять ніби індивідуально, 2-3 чоло­віки. Вчитель Сергій Леонідович дуже гарно пояс­нює, підказує, має відповіді на всі наші запитання, - у захваті від уроків Ася.

Потреба у малюванні у дівчини виникає часто, 2-3 рази на тиждень вона сідає за стіл. Тоді, коли з'являється натхнення, коли гарний настрій. Каже, що глибоких (досконалих) малюнків має вже 4. Більшість картин дарує рідним, подругам. А пор­трети лю­дей малює малознайо­мих, каже, потрібно на­вчитися ма­лювати так, щоб були схожі. У про­цесі ство­рення ново­го малюнка дівчина до­кладає ве­личезних зусиль, щоб якомога точно передати його і при цьому осягає нові знан­ня. Нещодавно зобразила свою тьотю, всім сподобалось. Є портрети мами, сестри.

Малювати з натури значно легше, своїх задумів у неї мало. Роботи дівчина зберігає у теках, каже спеціального куточка у кімнаті не має, у теці краще зберігаються малюнки, і там багато недомальованих робіт, невдалих на думку дівчини, до яких Ася може час від часу повертатися.
Матеріали - папір, фарби, пензлі, палітри - це все дівчина купує сама за свої кишень­кові гроші, щоправда, лишає і на цукерки та морозиво.

У стінах місцевої бібліотеки відбудалася виставка картин самобутніх художни­ків, у списку яких художні роботи і Анастасії Перфільєвої.Крім малювання Ася багато читає. Вона ці­кава, неординарна особистість, гарно навча­ється. Цього року Ася вже стане восьмиклас­ницею Сосницької ЗОШ І-ІІ ст., а ще через рік вона має вирішити де вчитися далі. Нині вона мріє про професію, пов'язану з художнім мис­тецтвом. Дівчина впевнена, що улюблене за­няття може перетворитися на улюблену ро­боту, яка приноситиме і задоволення, і при­буток, а відповідно і достаток. Головне, віри­ти в себе.На фото - робота "Void Stiles", 2022, яку Настя виставила на продаж у спільноті "Сіль-Соль"

Джерело: газета “Вісті Сосниччини” від 28.07.2022, Олена КУЗЬМЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Перфільєва, художниця, Сосниця

Добавить в:
 
 


Центр Комплект