Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям про людей » У свій день народження Владислав Іващенко придбав бронежилет для ЗСУ

Радио
Радио

У свій день народження Владислав Іващенко придбав бронежилет для ЗСУ

 



Тепер зібрав кошти на квадрокоптер.

Житель Спаського 24-річний Владислав Іващенко має дружні стоунки із багатьма хлопцями, які зараз працюють у ЗСУ на Перемогу. Тож хлопець намагається бути вірним другом і помічником для них, збираючи на потреби бійців чималі суми коштів.

Перша зібрана Владиславом сума здивувала і самого Владислава.

- Ви найкращі, вельми вдячний всім! Всім! Всім, хто долучився до збору! - пише своїм друзям Владислав 7 квітня. В той день він відзвітував, що на його банківській карті назбиралось понад 53 тисячі гривень!

- За ті кошти ми змогли купити тепловізор, захисні навушники, павербанки, бронежиле- ти і набори інструментів, - каже Влад.

“Сьогодні перший раз від 24 лютого побув в улюбленому місті Чернігів. Впав камінь на душу, дивлячись на все те, що накоїли орки. Побув, поспілкувався з хлопцями, приємно було зустріти тих , кого не бачив 10 років!!! І не спотам ч и т и . Хлопець, якому передав від вас бронік, виявилось, мій земляк! Його бабуля проживає зі мною по сусідству, до поїздки не знав того!” - ділиться емоціями Владислав наступного дня, 8 квітня.

Завдяки друзям протягом кількох зборів Влад зміг зібрати понад 200 тис. гривень. На таку суму було багато чого придбано для ЗСУ.
- Не рахуючи допомоги, яку змогли дістати на безоплатній основі (тепловізори, бронежилети, каски, форми, взуття, дощовики, спальники та інші воєнні аксесуари), завдяки вам приносять користь нашим захисникам. Кожен з вас вніс частину своїх фінансів, турботи, поваги, любові для ЗСУ, здебільшого - для 58 бригади. Зараз ці хлопці знаходяться на нульовій лінії оборони. Вони перші зустрічають російських свиней.


Нещодавно Владислав відзначав свій день народження. В цей день його вітали друзі, які знаходяться на лінії фронту. І з вдячності до хлопців, завдяки яким Владу вдалося зустріти день народження на деокупованій території, він купив бронежилет, який передав на лінію сіверського кордону.



Хлопці отримали допомогу

І на цьому хлопець не зупиняється, а навпаки відкриває збір коштів на квадрокоптер:
“Не так давно один з розвідувальних коптерів збила якась свинособака (і палка раз в рік стріляє). За попередні два дні ми зібрали майже 19 тис. грн. Але ще потрібно мінімум стільки ж для придбання більш - менш якісного агрегату. Зможем зібрати більше - подаруємо ще більш функціонального коптера для наших козаків. Знаю, що важко, кожен з Вас вже вклав велику частину себе в ці збори - бо кожен донат - то є повага, небайдужість та любов до України та ЗСУ. Але дивлячись на те, що всі ми змогли вже зробити до цього, зібрати 20 тисяч - то є капля в морі, правда ж!? Тому ще раз прикріплюю свою карту і вірю, що якомога скоріше ми зможемо передати квадрокоптера нашим захисникам, щоб відслідковувати москаля та милуватись нашою країною з висоти пташиного польоту”, - звертається до друзів Владислав.

І ось вчора стало відомо, що необхідна сума для придбання коптера вже зібрана.
- Дійсно, необхідна 31 тисяча вже є, 1000 грн. добавлю - і той коптер, який хотіли придбати, вже замовив, його куплять і передадуть друзі з Польщі. Там на 200 доларів є дешевший, чому я дуже радий, - підтвердив Владислав. - Ще раз підкреслюю, що я дуже вдячний людям за те, що вони не лишаються байдужими і допомагають хлопцям.
Подаємо номер картки нашого небайдужого земляка. Долучайтесь до доброї справи! Разом до Перемоги!!

4731219617930940 Іващенко Владислав

Сосницька незалежна газета "Час" від 16.06.2022

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: допомога

Добавить в:
 
 


Центр Комплект