Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям про людей » «Дитина ніколи не обдурить на відміну від дорослого»
Рекламодателям

Радио
Радио

«Дитина ніколи не обдурить на відміну від дорослого»

 

Погодьтеся, поява у нас на Коропщині нового лікаря - подія досить неординарна. Тож як раділи мами, коли кілька тижнів тому дізналися, що у дитячій консультації діток приймає Іван Іванович Юхименко - лікар із величезним професійним багажем. За короткий проміжок часу йому вдалося стати своїм, здобути прихильність не лише маленьких пацієнтів, а і їхніх батьків.Понад сорок років досвіду

Інформація про те, що у Коропі новий педіатр, швидко розлетілася не лише просторами інтернету. Публікації про лікаря з'явилися навіть в обласних газетах. Чому до нього така увага, Іван Іванович Юхименко не розуміє.
- Колись, ще на початку свого лікарського шляху, я був єдиним педіатром на весь район: на мені і дитяче відділення було, і пологовий будинок, і прийом вів - і не було такої цікавості до мене, як зараз, - дивується лікар. - Уявіть собі, перший мій робочий «день» розпочався у понеділок. А вже у суботу жінка, у якої знімав житло, почала мене шукати, бо ж переживала, де зник її квартирант. Роботи було дуже багато. І якщо я йшов у кіно, а у цей час поступала хвора дитина, сеанс переривався і мені казали: «Іване Івановичу, вас чекають у лікарні». Навіть якщо у гості кудись ішов, мусив
обов'язково повідомляти, аби у разі чого знали, де мене шукати.

Розповів Іван Іванович, що після закінчення інституту отримав направлення і поїхав на Херсонщину у селище Високопілля. Потім переїхав у Дніпропетровськ. А звідти вже повернувся у свій Кривий Ріг. Робив у швидкій допомозі дитячим лікарем, працював і у сільській лікарні, викладав і у медичному коледжі.

- Цікаво, ось ви із величезного міста приїхали до нас, у сільську місцевість? Як вам такі зміни?

- Що таке село, я добре знаю. Бо ж спочатку робив у Високопіллі, а це також сільський район. І після швидкої допомоги я ж теж у селі працював, - задовольнив мою цікавість Іван Іванович.

Стати лікарем - виважений крок

Родом Іван Іванович із Снігурівки Миколаївської області, хоча дитинство та юність нашого лікаря промайнули у Кривому Розі, куди батьки переїхали. «Школа, завод, армія, інститут», - так коротко описує частину свого життя мій співрозмовник.

- А чому така послідовність? Чому після школи не був інститут? - відразу виникло питання.
- Аби вступити у вуз після школи мені не вистачило лише пів бала. А коли прийшов з армії, все ж таки добився свого - вступив в інститут, - пояснює Іван Іванович.

- Педіатрія - чому саме ця спеціальність?

- Ну подобаються мені ці маленькі гномики, - лагідно і з усмішкою говорить про своїх малих пацієнтів лікар. - Із ними простіше, цікавіше. А ще дитятко ніколи не обманює: якщо у нього щось болить, то воно так і є. Треба просто визначити, що саме його турбує. А з дорослими складніше в цьому плані - вони інколи намагаються схитрити. Зізнається Іван Іванович, коли дитину запитуєш, то можна почути все, що завгодно: що вона робила, що мама варила... Бувало таке, що мама і біліла, і червоніла від таких розмов, а дитинка рада була поділитися секретами. Тож, уявіть, скільки в нашого лікаря за ці роки секретів зібралося!
Хай же лікарю буде у нас комфортно, а працюється легко.

Джерело: Газета "Нові горизонти" від 02.06.2022 р., Ірина БОРОВСЬКА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Юхименко, лікар

Добавить в:
 
 


Центр Комплект