Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям про людей » Жителі Закороп’я під час повені добираються на роботу на човнах

Радио
Радио

Жителі Закороп’я під час повені добираються на роботу на човнах

 

Велика повінь, яка останнім часом буває не так і часто - краса неймовірна. Коропчанам, аби помилуватися неповторними краєвидами розливів, далеко їхати не треба. На Плавучому мосту, за яким дорогу повністю затопило, щодня багато людей. Ідуть насолодитися весняною красою. А ось жителям Закороп’я велика вода додала труднощів, адже підступила до самих хат. Залило все навкруг: дороги, городи, погреби. Будинки, які тут будували на горбочках, стоять одиноко, в оточенні повеневих вод. До сусіда треба їхати на човні, на роботу також добираються закоропці уплав. І якщо раніше у кожної родини був човен, щоб переправлятися на велику землю, то останніми роками багато хто долав дорогу в об’їзд води - через міст. Так простіше. Але прийшла повінь - і залишилися люди відрізані від світу. Але безвихідних ситуацій не буває. Зараз усі на човнах.

Для дітей повінь - радість. А дорослі в очікуванні, коли вода відступить. Бо ж весна - городи садити треба, картоплю з погреба виносити. У господинь під водою опинилися парники з розсадою, полуниця. Проблем додалося, хоча кажуть, перетерпіти можна, не так часто велика вода буває. Городи планують тут садити хіба що наприкінці травня. Розповідають, було таке, що садили картоплю тут і на початку червня, коли інші вже її полють. Але як би там не було, але всі прибутній воді радіють. Для за коропців, а це жителі вулиць Лугова і Заливна, повінь - це звично і очікувано.


На фото: Валерій ФОКА та Юрій МАРКОВИЧ «припаркувалися» прямо у городі. Радіє воді малий СлавкоНа фото:  Григорій МАРЧЕНКО переправив дружину Людмилу на «велику землю». А дід Михайло зустрічає всіх закоропців на своїй лавці, йому пощастило - вода підступила тільки до двору.

Джерело: Коропська районна газета "Нові горизонти" від 12 травня 2022 року, фото Людмили КОВАЛЬЧУК

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Закороп’я, повінь

Добавить в:
 
 


Центр Комплект