• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Живі ялинки своїми руками створює молоде подружжя

Радио

Живі ялинки своїми руками створює молоде подружжя

 

Три роки підряд подружжя Кошків на новорічні свята прикрашають вдома живу ялинку. Тільки ось жодну лісову красуню не зрубали в лісі. Вмілими руками Володимир зробив ялинку своєї мрії - високу, струнку, пухнату. Дружина Юлія зняла відеоролик народження «новорічної гості» і виклала його в фейсбуці в історії, де можна було його побачити добу. Та не очікували молодята, що цей ролик викличе цікавість в людей та бажання і собі мати ялинку своєї мрії. Володимир спершу не наважився зробити ялини для людей, та дружина переконала, що варто спробувати і тепер бере участь у створенні лісових красунь.ЯЛИНКИ ІЗ ГІЛОЧОК

Юлія і Володимир Кошки проживають у Сосниці. Молоде подружжя виховує 9-річного Максимка та Іванка, якому тільки рік і сім місяців. Мама в декретній відпустці. Тато працює на пилорамі позмінно, та грудень для обох виявився трішки «спекотним». А все тому, що у вільний час Володимир майструє живі ялинки людям, які виявили бажання мати на Новий рік незвичних красунь. Два роки для себе Володимир створював зелені красуні і прикрашали їх іграшками.

А в цьому році процес народження ялинки дружина зняла на відео, змонтувала ролик і виклала його в історії у фейсбуці. Навіть не очікували, що цей ролик викличе таку цікавість у людей. Коментарів написали безліч. Люди були в захваті від краси деревця. Та найбільше сподобалось те, що на одну зрубану ялинку в лісі стало менше, адже для створення «суперялини» достатньо гілочок і трохи часу. Несподівано почали писати і просити, щоб Володимир і для них зробив зелену лісову гостю. Чоловік спершу не погоджувався. «Та кому вони треба? Он скільки їх справжніх продають», - без впевненості відповідав дружині. Юлія добу вмовляла чоловіка. Зрештою вирішив спробувати. В лісі наламали гілок і взялись створювати перше замовлення. Впевненості додала перша ялина, за яку люди щиро раділи і дякували. Ціну склали символічну - як і ціна зрізаних хвойних, які продавали на ринку. Чим вища красуня, тим ціна на неї більша. Та за такі ж кошти будинок прикрасить неймовірно гарне і пухнасте диво. Чоловік працює позмінно, і це дало можливість мати трохи часу на створення. У лісі наламали хвойних гілок і за діло. Для стовбура знадобились дерев'яні палки десь 10 см товщиною. Для кожної гілочки в ньому Володимир свердлить отвір. Щоб ялинка вийшла красива, приміряє кожну гілку. Якщо не підходить, то бере іншу. За один вечір встигає зробити тільки дві пишні красуні. Юля теж допомагає чоловіку у процесі. По гілки до лісу їздили разом. Володимир показав, які підходять найбільше. А бувало і таке, що коли чоловік на роботі, то дружина сама прямувала до лісу за гілками. Старший Максимко в школі, а з Ванею просила посидіти куму або подругу. Бажаючих виявилось так багато, що Юля склала список і ялини робили по черзі. Були випадки, коли люди чули, що нема вільного місця, то пропонували більше грошей, аби тільки зробив - не погоджувалися. Адже це не серйозно по відношенню до тих, кому вже пообіцяли згідно черги. Пропонували продати навіть ту, що зробили для себе -теж чемно відмовляли. За створеними хвойними деревцями люди їдуть самі до двору - це одна з умов. Перше замовлення виконали 13 грудня, а останнє заплановане на 27 грудня - далі замовлення не брали.

УМІЛІ РУКИ ЧОЛОВІКА

У чоловіка руки золоті - нема того, що він не вміє. Ремонт в будинку робить власноруч. Електрика, сантехніка - нікого не наймали. Підлогу у ванній залив, кахлі поклав, стелі, стіни гіпсокартоном обшив. Якщо треба допомога, то дружину попросить. "Мене кличе лише у тому випадку, якщо треба інструмент, шурупи або цвяхи подати, щось потримати. А так все сам. Я крім Вови більше не зустрічала, щоб чоловік все вмів!"- каже жінка. Максимко просив купити лук, щоб стріляти стрілами. Володимир змайстрував для дитини сам. Хлопчик сяяв від задоволення - красивий, стріляє добре.


СИЛА ВОЛІ ДРУЖИНИ

Максимко йому не рідний син, але це тільки формально. Володимир познайомився з Юлею в фейсбуці. Закохався в її блакитні, великі очі. Дівчина справжня красуня. Високого зросту, біляве довге волосся і неймовірна щира посмішка. Юля змусила його серце битись від кохання. З першим чоловіком життя не склалось - розійшлись. Тоді і не думала, що зустріне іншого. Та доля звела їх разом і тепер вони подружжя. Володимир родом з Вільшан, що на Сосниччині. Юля носила дівоче прізвище Бояринова. А коли виходила заміж, то вагалась, чи брати прізвище чоловіка Кошка. Чи не будуть над дітьми насміхатись? Чоловік запевнив, що ніколи ніхто не глузував з його прізвища. Подруги теж переконували взяти прізвище чоловіка. Послухала і з часом зрозуміла, що даремно переймалась, адже важливо, хто ти є сам.

Окрім того, що зараз вечорами допомагає чоловіку, Юля завжди знайде час і для себе. Колись перед тим, як народити Максимка, важила 45 кілограмів. А після пологів стрілочка ваг показувала 75. Зайві 30 кг заважали. Молода мама змінила дещо в раціоні, додала майже щодня комплекс вправ і за рік повернулась до колишньої норми. Та робити вправи з того часу не полишила. Що і як - знаходила в інтернеті. Тепер за допомогою соцмереж є безліч можливостей тримати себе в формі без ходіння в спортзал на тренажери. Існує безліч марафонів, онлайн занять - було б бажання займатися. Та попри вимогливість до себе, не відмовилась від солоденького, яке надто любить. «Ця любов до солодкого в мене, мабуть, від тата», - жартує Юля. - Він теж солоденьке любить. А ось Максимко тортів не їсть - йому взагалі не подобається будь-який крем в них. Єдине, до чого лежить його душа, це тістечка «вокзальні» - через це мама готує їх найчастіше. А готувати вміє, адже в свій час отримала професію кухаря, хоча за фахом так і не працювала. А вже під час другої вагітності вага залишилась на місці.

КОЛИ ХОРОШІ ЛЮДИ ПОРЯД...

Останній місяць року для родини багатий на події: 14 грудня день народження у Максимка, 16 грудня іменинницею є мама Юлії Надія Олександрівна. 24 грудня - це день народження батька Анатолія Олексійовича. А ще святий Миколай, Новий рік! Сьогодні будуть вітати батька, який живе з іншої сторони будинку з донькою. Найбільше він чекає тортика, якому завжди радіє, мов дитина. Юля свого батька дуже любить. «Він такий добрий, що я таких теж не зустрічала, - каже донька. - Ніколи мене не те, щоб вдарив, але навіть не крикнув жодного разу. Хоча було, що я заробляла. З однієї сторони це добре, та як часто люди користувалися його безвідмовністю і добротою. Тато вже на пенсії і на роботу більше не ходить, а працював у благоустрої. Я раніше до 6 класу тут ходила в школу, а тоді батьки розлучились. Мама забрала мене з собою. На іншій стороні будинку жила моя бабуся, вона придивлялася за татом. А тоді померла. Я закінчила школу і вирішила поїхати до батька. Шкода його, що він залишився сам. Тут і пішла вчитись до ліцею.

Максимко дуже любить діда і бігає до нього гуляти. Та іноді шкоди наробить - якось взяв до рук пульта і кнопки з цікавості нажимав, від чого зникли всі канали і заново довелось програмувати. То горіхи полускав на підлозі. Та всі діти роблять трохи шкоди і дід на Максимка не сердиться». Зараз мама Юлії живе в Одесі і донька з внуками їздить до неї гостювати. Мама і тато залишилися в добрих відносинах. Дзвонять один одному, вітають з днем народження, Новим роком і святами. Сьогодні привітають дідуся і обов'язково подарують торт, якому він зрадіє, як ніколи. Яке це щастя, що єдина донька живе поряд. Юля любить тата - він хороший і навіть мухи ніколи не образив. Юля вважає, що їй пощастило, бо біля неї поряд хороші люди! А це головне в житті!

Районна газета «Вісті Сосниччини» №52 (10129) від 25 грудня 2021, Наталія Матвієнко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ялинки, подружжя, Кошків, Сосниця

Добавить в:
 
 


Центр Комплект