• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Коли справи робляться на повну силу

Радио

Коли справи робляться на повну силу

 

Бути особистістю не навчиш, та й характер не з книжок виховується, а ось добрий приклад допомагає випрямляти спини і йти вперед.Сергію Івановичу Тєлєгіну й Борису Олександровичу Добродію (на знімку) таким прикладом стали батьки, та й, власне, саме непросте життя.

Вони - не тільки партнери по роботі, а надійні друзі й однодумці. Чи не тому від такого тандему виграє насамперед Великощимель-ський старостат, який Борис Олександрович наразі очолює. До Сергія Івановича йому доводиться звертатися і за технікою під час великих сільських прибирань, і за коштами, приміром, для підготовки таких заходів, як «День села», обрізками для опалювання бюджетних закладів, і просто, бува, за щирою порадою. Розбіжностей досі не було, як не було і нема поділу на обов’язки. Бо ці керівники працюють не лише для власних благ, а передусім для людей, для нашого «завтра» і майбутніх зримих змін.Малий бізнес Сновщини є не тільки важливим джерелом інновацій в економіці, і тим напрямком діяльності, що відіграє значну роль у забезпеченні людей робочими місцями, насиченні ринку товарами, у досягненні особистих успіхів.


Авторитетним представником цієї структури на Сновщині є Сергій Іванович Тєлєгін, зареєстрований як ФОП уже близько двадцяти років. І хоч йому самому тільки сорок, за цей час у бізнесі встиг проторувати і добрий слід, і заповнити утворену власними стараннями нішу успіхом, новими планами і задуманим. Напрямком діяльності очолюваного Сергієм Івановичем підприємства є заготівля й розпилювання деревини, яка потім йде на продаж по Україні і за її межі. Рентабельність в роботі задовольняє як і попит на матеріал, з якого виробляється транспортна тара, що використовується для переміщення різноманітних вантажів (буває, що більшість витримує вагу від 1 тонни і вище).

І дрова можна купити у Сергія Тєлєгіна, і обрізки. І хоч ціни на них коливаються, люди охоче беруть - все-таки дешевше, ніж дороге вугілля і газ. Прийдешній 2022 рік С.І. Тєлєгін і його хлопці (приходять і приїздять на роботу зі Сновська і Великого Щимеля) зустрічають з оптимізмом, вірою в те, що нових колізій на кшталт пандемій, інших негативів він вже не принесе.

Власне, про це мріють усі земляки, увесь народ, якому сіль на рани продовжує посипати нинішнє реорганізаційне буття з перекроюванням надбань, відсутністю чіткої стратегії розвитку.

У Сергія Івановича є ж чудові орієнтири - його обрана справа, його підтримка - дружина Юлія й донечка Яна, і, певна річ, вся попередня історія становлення, у якій домінуючу роль відігравали батьки - Іван Іванович й Валентина Федорівна Тєлєгіни. І хоч батько давно на небі, а мама відійшла від справ у Агросинтезі, якого теж нема, все одно вони поруч.

Поруч із паном Сергієм і староста Великощимельського старостин-ського округу Борис Добродій, енна кількість сільчан, котрим він у різних обставинах підставляв і продовжує підставляти дуже молодече плече. А коли є такі однодумці, така потужна сила - ніякі труднощі не страшні.

Сновська районна газета «Промінь» №51 (10381) від 17 грудня 2021, Олена Компанець

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ФОП, Тєлєгін, Сновщина

Добавить в:
 
 


Центр Комплект