• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Геннадій Полях 20 разів стрибнув із парашутом, купається в зимовій річці і в подорожі бере свій велосипед


Радио

Геннадій Полях 20 разів стрибнув із парашутом, купається в зимовій річці і в подорожі бере свій велосипед

 

Геннадій Полях підкорив всі найвищі вершини Карпат, любить спускатися на лижах з гір, 20 разів стрибнув з парашута і сотню разів переплив зимову річку. Та все ж одна обставина змусила його покинути купання в холодній воді. Він припинив, але ненадовго - скоро поїде на відкриття Буковелі і вже там у водоспаді планує віднновити холодні купелі.Геннадій Полях - активний молодий хлопець і до себе ставиться вимогливо. Він веде здоровий спосіб життя і запалу енергії в його крові можна тільки позаздрити! Геннадій сосничанин, та дома буває меншість часу. Він обожнює подорожі і свою справу, яка приносить йому заробіток, поєднав з приємним. На своєму авто їздить по різних містах України і це для нього в задоволення. Та зробивши свої справи в іншому місті, спокійно не відпочине - в горах піде по гриби, поїде кататися на лижах, візьме велосипед і гайне на ньому вивчати місцевість. В нього є свої правила, яким слідує щодня - щойно прокинувшись, робить зарядку, а тоді вже йде пити каву.

Геннадій з дитинства мріяв, що буде детективом, відкриє своє детективне агентство, та після школи пішов до Чернігівського педагогічного університету і через 5 років став вчителем. Тільки ось за освітою жодного дня не працював. Він поклав дома диплом і в 2013 році пішов до армії служити за контрактом. Чотири роки віддав військовій справі. Був на навчанні в Румунії і Канаді. І за ці армійські роки 15 разів стрибав з парашута. Стрибав з вертольота МІ - 8, з літаків АН-2, АН-26, ІЛ-76.Висота - понад 1 кілометр. Це мінімальна відстань, щоб зробити стрибок. І цю відстань людина пролітає за 3-4 хвилини. Відчуття неймовірні. «Спершу дійсно було страшно, та я довго не думав і рішуче стрибнув. Та і решту стрибків відчував страх тільки тоді, коли стояв на краю рамки, а коли вже летиш вільним птахом, страх минає! Це відчуття свободи не зрівняти ні з чим!» - каже мужній хлопець. Один стрибок був у хмари - під тобою не видно землі, а ти летиш в них. А один раз політ з парашутом виконували вночі. За таких умов військовим видають ліхтарик. Та після контрактної служби відчуття вільного польоту Геннадія не відпустили -він стрибнув з парашутом ще 5 разів. І робить це 2 серпня, в день ВДВ, бо контрактну службу проходив саме в цих військах. Для цього їде до Чернігівського авіаційного спортивного клубу «Прогрес», що знаходиться за межами міста в селі Прогрес, і там здійснює стрибок. Ніхто не змушує - це для себе, щоб вкотре довести свою мужність.Так, саме вкотре, бо крім стрибків, в нього є сила волі купатись у льодяній воді. І почав він приймати холодні ванни два роки тому. Якщо

стрибнути з парашута, то треба їхати за сотню кілометрів, а тут річка під боком - за сокиру і вперед рубати лід зимової пори. Зручніше, коли лід ще не скував водойми - перепливає з одного берега на інший без проблем. Та вже понад місяць, як моржування облишив, і припинив тільки за однієї причини - перехворів коронавірусом. Хворобу переніс без ускладнень, в легкій формі. Та вірус дуже підступний і залишає свої сліди, якщо імунітет ослабне - трохи поберігся і не став закаляти тіло холодом.

Та незабаром хлопець збирається до Буковелі на відкриття лижного сезону і там, у водоспаді, планує знову відновити холодні ванни. А ось чого не облишив, так це спортзал. Щодня Геннадій займається по дві години на тренажерах і завдяки цьому має гарну фізичну форму. «Фізична форма, це те, що треба! - каже хлопець.


- Тигри ніколи не здаються - такий мій девіз!»

А щоб бути сильним, як тигр, треба мати і міцну силу волі. І стрибок з парашута, купання в холодній воді - це і є виявлення міцної сили волі.

Фото подорожей і відео купання в холодній воді хлопець показує на своїх сторінках в фейсбуці та інстаграм. Має своїх підписників, число яких зростає.

Природу Геннадій обожнює і спокійно відпочивати ніколи не буде. Підкорив Говерлу - і відчув вкотре прилив енергії і відчуття перемоги. Гори обожнює. Частенько, перебуваючи в них, ходив збирати гриби. А вже на лижах спускатися з гір і відчувати, як адреналін пульсує в крові, є неймовірним задоволенням. Море також обожнює і просто купанням у ньому не задовольниться. Обов’язково сяде на велосипед і намотає кілометри місцевими краєвидами. До речі, залізного коня Геннадій завжди возить з собою. Це так зручно - крути педалі і вивчай місцевість. Любить будь-який активний відпочинок, крім палаток. «Вони мені під час служби набридли, тому це єдине, чого не буде, а все решта в радість,» - зізнається хлопець. Він обожнює подорожі і свою роботу побудував так, що, працюючи, подорожує і відпочиває. Має авто, на якому їздить містами України і ніколи не пропустить нагоди відвідати історичний замок, музей, піднятись в гори або поніжитись в морі.В планах є придбати ще один автомобіль. Геннадій допомагає батьку на пасіці і медові справи йому добре знайомі. «Я бував у багатьох місцях, та люблю свою Сосницю. Наша природа дуже красива і знаєте, вдома зорі краще світять, - говорить любитель екстриму. - Щасливим можна бути будь де. Я не палю, не вживаю алкоголю і мене не ваблять, модні серед молоді, кальяни - це все дурість. Хочеш бути справжнім чоловіком - знайди розваги в іншому. А ці погані звички нічого доброго не дадуть», - впевнений Геннадій.

- В мене взагалі чоловічий характер -дружина, мама, сестра не повинні вказувати, що робити. Я самодостатній і є лідером. Так буде і в моїй майбутній сім’ї. Її обов’язки - варити борщ, який я люблю, а решта повинні бути мої справи.

Районна газета «Вісті Сосниччини» №49 (10126) від 4 грудня 2021, Наталія Матвієнко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Полях

Добавить в:
 
 


Центр Комплект