• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Чергова по вокзалу - посада відповідальна


Радио

Чергова по вокзалу - посада відповідальна

 

Якось, гортаючи стрічку новин у соціальних мережах, наштовхнулася на інформацію, яка мене дуже зацікавила - добірка 20 найкрасивіших вокзалів України. Розглядаючи світлини, навіть не здивувалася, а відчула невимовну гордість, що серед двадцяти найкрасивіших вокзалів України і наш красень-вокзал, який є пам’яткою архітектури та воротами в рідне місто Бахмач.

Напередодні Дня залізничника вирішила побувати на вокзалі ст. Бахмач - Пасажирський та поцікавитися роботою залізничників. Колись тут пульсувало жваве життя: із платформ один за одним відправлялися у різні куточки нашої країни потяги, поспішали заклопотані пасажири. Нині ж вразило справжнє затишшя, лише поодинокі пасажири у залі очікування. І у вокзалі, і на його території, на платформах порядок, у гучномовці голос чергової по вокзалу, яка оголошує прибуття потяга, нагадує, що все ж таки залізниця живе своїм життям, нехай набагато спокійнішим. Дійсно, ця галузь нині переживає не кращі часи, але залізничний транспорт був, є, і, мабуть, залишиться одним із основних видів перевезень.

Заклопотану щоденними справами на робочому місці зустріла чергову по вокзалу ст. Бахмач - Пасажирський Наталію Бойко. Розговорились. Дізналась, що Наталія Олексіївна розпочинала свою трудову діяльність вчителем початкових класів у Сумах, адже закінчила Глухівський педагогічний інститут. Але життя склалося так, що життєва стежина привела жінку до залізниці. Вже майже 26 років Наталія Бойко трудиться тут, набувши неабиякого досвіду. Такий вибір вона зробила у 90-х роках. Тоді вперше сіла за віконечко квиткової каси, саме так розпочалася її робота у залізничній родині. Тоді не було вільної хвилинки, адже велика кількість потягів, пасажирів не дозволяли розслабитися. Було нелегко, адже робота досить напружена і відповідальна, тривалий час підлаштовувала себе до графіка, адже не звикла до позмінної роботи та роботи вночі. Тонкощів роботи вона навчилася у своєї колеги Наталії Петренко, якій щиро вдячна за настанови, терпіння. До речі, дві Наталії трудяться пліч-о-пліч і нині.

- Наташа була здібною ученицею, залюбки бралася за будь-яке діло, тому швидко увійшла у курс справи, - говорить про колегу її наставниця Наталія Олександрівна.


Вже згодом Наталія Бойко закінчила Харківську державну академію залізничного транспорту. Близько 20 років вона трудилася квитковим касиром, останні шість-чергова по вокзалу ст. Бахмач - Пасажирський. Наталія Олексіївна вимоглива як до себе, так і до підлеглих. Адже від відповідальності та бездоганності в роботі залежить безпека, обізнаність та комфорт пасажирів.

- Наталіє Олексіївно, а чи замислювалися Ви над тим, скільки разів доводилося за роки роботи черговою по вокзалу оголошувати про прибуття чи відправлення потяга? - запитую у жінки. - Звичайно, що ні, ніколи не підраховувала, - посміхаючись, говорить жінка, - це не головне, основне, щоб виголошений текст був чітким і лаконічним, зрозумілим для людей.

- Нині хтось із працівників вокзалу нагадує пасажирам про те, що проїзд у пасажирських поїздах та електропотягах здійснюється при наявності ковідного сертифіката?

- Так, - говорить чергова по вокзалу,- видаючи документ про проїзд касири нагадують, що пасажир повинен мати при посадці у потяг квиток, паспорт, паперовий сертифікат про вакцинацію або сертифікат у додатку «Дія», чи негативний результат тесту, який діє 72 години.

Напередодні Дня залізничника Наталія Олексіївна шле своєму дружньому та злагодженому колективу, який очолює начальник вокзалу Сергій Сквира, щирі вітання з професійним святом! Успіхів, безперебійної роботи, здоров’я, сімейного благополуччя, добробуту та достойної заробітної плати.

Джерело: Бахмацька районна газета «Голос Присеймів'я» №42 (10992) від 30 жовтня 2021, Інна Мозгова

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: залізничник, вокзал, Бахмач, чергова, Бойко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект