• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Жінка з присмаком індійських прянощів


Жінка з присмаком індійських прянощів

 

Святково прикрашена сцена будинку культури... Притемнена зала... Мерехтіння софітів. Музичні акорди сповіщають про початок дійства...«Добрий вечір, Варвинщино! Вас вітають озерянські «Чарівниці»! - лине в зал.

Миттєвий блиск світла окреслив тендітні фігури прекрасних пані, які елегантно спускаються з підвищення на авансцену. Погляд привертає неймовірної краси леді в червоному.

Знайомтесь: Ніна Кармазін.Хто вона?... Лаконічно: педагог, асистент учителя, креативна особистість, яка віртуозно малює й співає, жінка з доброю душею, а головне - взірцева мама й просто - красуня.

Яка вона, пані Ніна? Якщо миттєво охарактеризувати, то вона, образно кажучи, нагадує жінку з присмаком славнозвісних індійських прянощів: красива й незалежна, турботлива, але з почуттям власної гідності, окрилена й самодостатня, талановита й неординарна, лагідна й категорична, неповторна й оригінальна. Така, яку словами не описати, її потрібно бачити, знати, спілкуватися.

Народилася Ніна 1983-го року в мальовничому селі Брагинці на Варвинщині в родині батька-художника та мами, тодішньої сільської очільниці.

З дитинства наша героїня мріяла стати художницею як тато, та доля розпорядилася по-іншому.

- Доброго дня, пані Ніно! Розкажіть, будь ласка, чому обрали професію педагога?

- Після народження двох дітей чітко зрозуміла, що родина - основа життя, його фундамент, а також зрозуміла, що в житті та професії людина має самореалізуватись. Тому, не гаючи часу, вступила до Сумського педагогічного університету ім. А.Макаренка, де здобула спеціальність соціального педагога. Згодом, не задовольнившись однією освітою, отримала другу - викладача корекційної педагогіки.

- Ніно Василівно, як склався Ваш професійний шлях?

- Спочатку працювала помічником вихователя в Брагинцівському дитсадку, який потім очолила, а наразі працюю асистентом учителя в Озерянах. Цьогоріч отримала кілька годин корекційної педагогіки, щоб займатися з дітьми, які мають особливі освітні потреби.
- Чому працюєте асистентом учителя?...

- Бо маю чарівну донечку-десятикласницю з особливими освітніми потребами. Не дивлячись на це, доця активно захоплюється фотографуванням і має певні досягнення: нагороджена дипломом Управління освіти і науки Чернігівської ОДА за отримане перше місце в обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна - Україна» (номінація «Експериментальне фото»). Також виборола друге місце в номінації «Живий світ» (фото тварин та рослин). Отримала диплом обласного управління освіти за зайняте друге місце у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна - Україна» (номінація «Репортажний портрет») під безпосереднім керівництвом знаного в окрузі педагога, вчителя-методиста Валентини Миколаївни Щербини та нагороджена грамотою Озерянської школи за найзадушевніше виконання поезії Лесі Українки. До кожного уроку вчителька власноруч виготовляє дидактичний матеріал - лепбуки, намагається підібрати ці кавинки, застосовує інтерактивні та інноваційні технології, адаптовуючи їх до реальної дійсності.

- Пані Ніно, яке Ваше життєве кредо?

- Переконана: добро - це те, чим прагнемо наповнити своє життя. Добрі, щирі люди випромінюють світло й тепло, яке відчувають рідні та оточуючі, поруч із якими нам приємно та затишно. Тож даруймо добро людям, адже добро врятує світ!

- Цікаво, яке ж хобі в такої прекрасної пані, яка має не лише неперевершену вроду, але й жіночу окрасу - довге волосся та слугує еталоном стильності для багатьох жінок округи?

- У вільний від роботи час захоплююсь зображенням пейзажів рідного краю, а ще зі шкільних років полюбляла спів. Спочатку виступала в шкільному ансамблі, потім - у сільському хорі, а нині виступаю в складі озерянського ансамблю «Чарівниця», з яким, концертуючи, об'їздила всі села Варвинщини та маємо безліч відзнак.

Дивлячись на цю пані, думаю, звідки така сила волі й твердий характер, щоб витримати всі випробування немилосердної долі?...

- Ніно Василівно, Ви - приклад святого материнства, приклад жінки з незламним характером, яка всю себе присвячує дітям, їх розвитку, а особливо донечці. Вами, Ніно, не можна не захоплюватись як людиною, педагогом, матір’ю!...

Дорога Ніно Василівно, будьте щасливою та усміхненою, адже саме Ваші прихильники ототожнюють Вас із неповторною, оригінальною пані з присмаком індійських спецій.

Дякую Вам, пані Ніно, за розмову. Бажаю й надалі прославляти професію педагога, бажаю здоров’я, терпіння, витримки, адже добрим і справедливим педагогам довіряють діти. Зичу Вам довго залишатися саме такою: неповторною та своєрідною пані, дарувати людям запальну пісню і щиру усмішку, милувати піснею душу й серце слухачів, бути люблячою мамою для своїх дітей.

Шановні друзі, саме до таких людей, як Ніна Василівна, хочеться звертатися за порадою та отримувати підтримку, адже не випадково в народі кажуть: «Добро врятує світ!»

Марина Саверська, директор Центру ПРПП відділу освіти Варвинської селищної ради

Джерело: газета «Слово Варвинщини», №42 (11038) від 21 жовтня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кармазін, Брагинці

Добавить в:
 
 


Центр Комплект