• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » На сучасному УЗД обладнанні Віктор Богдан обстежує до трьох тисяч пацієнтів


Радио

На сучасному УЗД обладнанні Віктор Богдан обстежує до трьох тисяч пацієнтів

До Сосницької лікарні він прибув у 1977 році і до 2015 року працював лікарем акуше-ром-гінеколо-гом. За цей період він прийняв близько 5 тисяч пологів різної складності і лише пішовши на заслужений відпочинок та через відсутність нині пологового відділення у Сосницькій лікарні, йому довелося змінити фаховий напрямок.Віктор Володимирович Богдан народився у с. Ведильці Чернігівського району. Пройшли незабутні роки дитинства, настала пора юності, а разом з нею і пора останнього дзвоника після закінчення місцевої десятирічки.

Батьки Віктора опікувались урожаєм, були агрономами, а він поступив у престижний ВУЗ - Київський медичний інститут імені академіка Богомольця, тобто пішов іншою життєвою стежиною, якою продовжує йти і понині, з тією тільки різницею, що та стежина в ріднім краю вже стала широким професійним шляхом. Закінчивши інститут, медик-по-чатківець набирався необхідного досвіду в інтернатурі Чернігівсьокго пологового будинку, а потім молодий фахівець був направлений у Сосницьку районну лікарню на посаду районного акушера-гінеколога. Це було, страшно подумати, у минулому столітті, у 1977 році, коли закладом здоров’я керував багатьом пам’ятний лікар, добра і щира людина, професіонал у своїй справі, вже покійний Олександр Миколайович Трембовецький.

На цій нелегкій і супервідповідальній посаді, кожний раз допомагаючи дати поштовх новому життю, Віктор Володимирович, не шкодуючи власних сил, вдень і вночі працював до 2015 року.

Нині лікар проводить ультразвукове діагностичне обстеження пацієнтів. Разом з колегою, сестрою медичною Оленою Стельмах вони на сучасному УЗД обладнанні за рік обстежують від двох до трьох тисяч пацієнтів - вагітних, з серцево-судинними, черевної порожнини проблемами тощо.


Віктор Володимирович зараз фактично працює як лікар-діагност, але за сумісництвом він, як і раніше, акушер-гі-неколог У лікарській практиці героя нашої розповіді є і зарубіжна сторінка його життя. З 1985 по 1988 роки він, через військкомат, добровільно виїхав до Німеччини, у місто Лейпціг, де практикував лікарем-гінекологом у військовому госпіталі.

Віктор Володимирович Богдан має цілих 45 років медичного стажу, отримавши за увесь цей час безліч вдячних слів від пацієнтів та почесних відзнак від керівництва.

Разом з дружиною Тетяною Іванівною, теж, до речі, медиком, виростили й виховали доньку Олену, яка працює вчителем фізики в Чернігівському центрі реабілітації, має свою сім’ю й подарувала батькам двох внучат - Романа та Ірину, які з радістю приїжджають до дідуся та бабусі, вносячи в їхнє розмірене життя веселий настрій та щастя від спілкування з ними - найдорожчим скарбом, який у них є.

У вільний від роботи час чоловік із задоволенням читає художню та спеціальну літературу, а в сезон тихого полювання повністю віддається спілкуванню із зеленим другом та збиранням дарів лісу.

20 червня у Віктора Володимировича та його дружини свято - День медичного працівника. З професійним святом вас, шановні, та всіх, хто присвятив себе благородній і почесній справі - охороняти даровані людині життя та здоров’я. Всіляких вам гараздів, щастя і благополуччя, удачі і успіхів у житті!

Джерело: газета «Вісті Сосниччини», 25 (10102) від 19 червня 2021, Віктор Шевченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сосниця, лікарня, Богдан, медицина, Шевченко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект