• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Квіти-світильники, які створюють світло й затишок, робить Анна Алексеєнко з Горошівки


Радио

Квіти-світильники, які створюють світло й затишок, робить Анна Алексеєнко з Горошівки

Анна Олександрівна має незвичне захоплення — створює незвичні торшери, світильники, нічники в вигляді ляльок та панно. Свої шедеври вона виготовляє зі штучного матеріалу — ізолону. Квіти з нього виглядають так, ніби щойно принесені з клумби. Вони не в’януть, не опадають і довго прикрашають приміщення. Ізолон — це спінений поліетилен, який часто використовують на будівництві для утеплення будинків. Він довговічний та багатофункціональний. Наші ж майстрині знайшли застосунок для такого матеріалу й в декоруванні.— Я довго не наважувалась спробувати себе в роботі з ізолоном. Це для мене був зовсім незнайомий матеріал. Але моя мама Тамара Петрівна сказала: «Досить на нього заглядати, візьми та спробуй». З цього й почалось моє захоплення, — розповідає пані Анна. — В мережі інтернету є чимало майстер-класів, але достеменно не дізнаєшся про всі нюанси роботи з ізолоном, доки сам не спробуєш.
Ізолон дуже практичний матеріал. Він не вигоряє та не втрачає форму навіть після потрапляння на нього води. Вироби з нього можна спокійно мити. Розмір витвору теж може бути різний — від півметра до двох метрів. Всі необхідні матеріали майстриня замовляє в інтернеті.

— Насамперед за допомогою шаблонів я вирізаю всі необхідні деталі. Далі для роботи з ізолоном необхідний будівельний фен, яким нагріваю ізолон, щоб надати йому потрібну форму. Після того як він застиг, форма не втрачається. Тому в мене часто обпечені пальці, але я вже не зважаю на це, бо коли я бачу результат що робота вдалась, все інше відходить на другий план. Складніше було розв'язувати питання з підведенням електрики. Кожного разу, виготовивши черговий світильник, я просила сусіда допомоги. А потім і сама навчилась. Відтепер квіткові світлячки на одну чи дві лампочку – повністю справа моїх рук, — з посмішкою розповіла жінка.
На один виріб майстриня витрачає близько трьох днів. У доробку пані Анни вже є пишні піони, витончені лілії та прекрасні троянди. Також жінка створювала з ізолону світильник у вигляді птаха, нічники у формі ляльки, в зимовий час — у вигляді сніговичків. Світильники можуть бути на підставці або кріпленні, яке можна закріпити на стелі чи, наприклад, в бесідці.


— Я черпаю ідеї з інтернету, але створюю макети сама, — каже Анна Олександрівна. — У замовника завжди уточнюю кольори, розмір й відстань до розетки. На колір та смак товариш не всяк, як у нас кажуть. Хтось хоче невеликий світильник чи нічник з ниток круглої форми, оздоблений квітами чи іншим декором, а комусь не вистачає в дизайні будинку чи квартири високого торшеру в формі піона. Я віддаю повністю готовий виріб, вже з вкрученими лампочками, вмикачами. Захоплення — затратне, адже ізолон недешевий, а ще необхідні всі деталі для проводки, декорування та інше. Наприклад, лялька—нічник висотою близько 35 см коштує 400 гривень. Вироби можна придбати у кафе «Бистро» навпроти ринку або замовити через соцмережі, зокрема Facebook.
Під час розмови, ми дізналися, що майстриня створює також вироби з ниток та шиє з тканини гномів, які можуть слугувати оберегом або предметом декору. Пані Анна каже, що їй приємно радувати оточуючих своїми виробами. А ще вона отримує масу задоволення для себе під час майстрування своїх шедеврів.Джерело: "Новини Городнянщини" 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Алексеєнко, Горошівка, хоббі, майстриня, декорування

Добавить в:
 
 


Центр Комплект