Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям про людей » «Зроблено чимало, але й роботи попереду ще багато…»
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

«Зроблено чимало, але й роботи попереду ще багато…»

Вже два роки працює директором комунального підприємства Семенівської міської ради «Семенівське» Дмитро Коленченко. За цей час колективом підприємства було чимало зроблено задля покращення благоустрою Семенівки та населених пунктів нашої громади. Звісно, сприяє цьому насамперед і те, що міська рада підтримує своє комунальне господарство коштами з міського бюджету, які спрямовуються на придбання техніки, запасних частин і різних матеріалів. Детальніше про здобутки і проблеми в роботі підприємства – в інтерв’ю з керівником КП «Семенівське» Дмитром Коленеченком.

Директор КП «Семенівське» Дмитро Коленченко

На фото директор КП «Семенівське» Дмитро Коленченко

– Дмитре Миколайовичу, скільки наразі людей працює на підприємстві, і виконанням яких робіт займається колектив?
– За штатним розкладом в КП «Семенівське» нараховується 33 працівника – разом з директором, майстрами і бухгалтерією. У нас працюють 5 водіїв, 3 трактористи, електрик, столяр, зварник та інші робітники. Колектив у нас молодий, працьовитий. З такими людьми приємно працювати. Хороший колектив. В наші обов’язки входить виконання робіт з благоустрою. Ось зараз займаємося прибиранням міського парку. Працюють як наші робітники, так і три людини від центру зайнятості. Взимку ми не потребували додаткових робочих рук, а зараз така підтримка дуже вчасна. Згрібаємо листя, вивозимо його, прибираємо біля пам’ятників, чистимо бордюри, тобто виконуємо роботи, якими займаємося кожної весни.

Напередодні поминальних днів займатимемося наведенням порядку на кладовищах, адже за рік там знову наросло чимало чагарників. У цьому році ми ще не висаджували нові деревця, але минулого року займалися озелененням. Як бачите, не тільки прибираємо старі дерева…

– Дмитре Миколайовичу, за два роки в місті вже прибрано багато аварійних і старих дерев, і ми всі це бачимо. А в селах ви також працювали?
– Аварійні дерева ми прибирали майже в усіх селах нашої громади. Звісно, дещо ще залишилося зробити у цьому напрямку, адже одразу все не охопити. Тим паче, що багато років цією роботою займалися недостатньо.

– Отже, окрім прибирання і озеленення, які ще функції виконує КП «Семенівське».
– Взимку ми займаємося розчисткою доріг ОТГ від снігу. Для цього маємо трактори Т-150, ЮМЗ, МТЗ-82, на розчистці тротуарів від снігу працював «китаєць» СМ-40. Техніка виходила на дороги рано вранці і працювала допізна. Але ми також дуже вдячні всім директорам сільгосппідприємств, фермерам, керівникам лісгоспів та інших підприємств за допомогу у виконанні цієї роботи.

А влітку ми займаємося ямковим ремонтом доріг, які знаходяться на балансі міської ради. Для цього закуповуємо бітумну емульсію, яку змішуємо зі щебінкою. Можливо, це виглядає не зовсім красиво, але доволі надійно.

А ще ми забезпечуємо роботу вуличного освітлення не тільки в містечку, а й в селах. І коли вдень інколи горять ліхтарі, то це не тому, що їх забули виключити, а тому, що проводиться огляд мережі.– Влітку міські клумби всі засаджені квітами, вчасно проводиться їх прополка. Про роботу працівниць з озеленення ми розповідали минулого року в газеті. А де ви вирощуєте розсаду квітів?
– Розсадою займається наша працівниця Оксана Будашко, яка збирає насіння, висіває у себе вдома в парниках, а потім рослинки висаджуються на клумбах. Плівкою для парників, ящиками забезпечує комунгосп. Ми плануємо у недалекому майбутньому побудувати теплицю на території комунгоспу, адже одній людині цим займатися дуже важко.На фото тракторист Михайло Дюба; водій Сергій ОсмаковськийНа фото робітник Володимир Довбуш та водій Василь СенченкоНа фото тракторист Ігор Чваров та електрик Сергій Корольов

– Дмитре Миколайовичу, чи збільшилася кількість людей, які уклали договори на вивезення сміття?
– На сьогодні ми маємо 1745 договорів з мешканцями Семенівки на вивіз сміття. Але, вважаю, цього ще мало. Ми планували подвірний обхід жителів міста, щоб запропонувати наші послуги з вивезення твердих побутових відходів, але ситуація з поширенням коронавірусної хвороби цьому завадила. Втім, ті люди, які користуються такою послугою, дуже задоволені. І плата за неї майже символічна. Крім того, якщо у наших клієнтів збирається гілля від обрізки дерев, якеїм не потрібне, то ми виїжджаємо, забираємо і переробляємо на щепу. Доплачувати за прибирання гілля не потрібно, якщо є договір на вивезення сміття.

А в багатоьох селах послуги з вивезення сміття від обійсть населення приблизно раз на місяць надають місцеві сільгосппідприємства і фермери. Таким чином наші місцеві сільгоспвиробники підтримують чистоту і порядок в населених пунктах. Звісно, було б краще, щоб послуги надавало наше підприємство, але поки що ми не маємо такої можливості – ні технічної, ні фінансової. Тож дякуємо добрим людям за небайдужість і допомогу.

– Ви сказали, що маєте в штаті столяра…
– Так. Наш столяр займається виготовленням лавок, які вже встановлені не тільки в Семенівці, а й в деяких селах, наприклад, у Машеві та Погорільцях. А оскільки КП «Семенівське» займається ще й облаштуванням колодязів, то без столяра ніяк не обійтися. Взагалі, роботи в цеху йому вистачає.На фото столяр Олег Приходько

– Дмитре Миколайовичу, ми бачимо, що машинно-тракторний парк підприємства постійно оновлюється, є різна спеціальна техніка, без якої неможливо обійтися. А про яку техніку ви ще мрієте?
– Так, в останні роки наш автопарк значно оновився, хоча поряд працює й старенька техніка, яку вдалося відремонтувати. А мріється про потужний трактор, щоб взимку швидше чистити дороги, і про автомобіль МАЗ, щоб перевозити пісчану суміш. Багато про що мріється… Але поки що в міському бюджеті не вистачає коштів на всі наші мрії, адже потрібно дбати і про медицину, і про освіту, і про інші напрямки роботи місцевого самоврядування.На фото працівниці Тамара П’явка, Оксана Будашко, Тетяна Селюкова, Олена Лозовська, Світлана Авраменко

– Дмитре Миколайовичу, дякую вам за інтерв’ю. Успіхів в роботі вашому колективу, адже обличчя нашого містечка дійсно стало гарнішим.
– А ми вдячні міському голові і його заступникам за підтримку, розуміння наших проблем і потреб жителів ОТГ. Ми всі разом – з міською радою, нашими підприємствами, організаціями і установами, нашими підприємцями і керівниками сільгосппідприємств – працюємо над покращенням благоустрою міста і сіл. Зроблено чимало, але й роботи попереду ще багато.

Джерело: газета "Життя Семенівщини" №16 (10886) від 22.04.2021, Катерина Дика, фото автора

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Семенівка, благоустрій, Коленченко, Дика

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!