• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Смачна флористика Ірини Роговець і секрети створення орнаментів з їжі


Смачна флористика Ірини Роговець і секрети створення орнаментів з їжі

Ірина Роговець створює смачні букети та подарунки. Вона розповіла про секрети своєї роботи та як стала фудфлористом.Майстриня каже, що все почалося спонтанно, коли дитина подруги йшла перший раз до дитячого садочка. Саме з нагоди 1 вересня вирішили зробити букети для вихователів – із фруктів і квітів. Ця ідея припала Ірині до душі. Перші букети жінки робили разом. Потім майстриня вирішила спробувати власні сили.

Усі дебютні букети стали подарунками для рідних і близьких на різноманітні свята.

Ірина розповіла про особливості побудови таких букетів. За її словами, перш за все, вони відрізняються основою – є на шпажках і на основі. Компоненти можуть бути найрізноманітніші.«Є цукеркові, м´ясні, сирні та багато інших букетів. Окремий напрям – чоловічі. Часто в них додається алкоголь. Також букети можуть бути парні. Наприклад, щоб привітати пару з річницею або весіллям, можна зробити букет, розділений на два крила у формі серця. Одна сторона може бути із солодощів у світлих тонах, а інша – ковбаси та сири. Форма також може бути різною. Якщо це «шапочка», то букет іде в один ярус. Видно лише його поверхню. Взагалі в якісному букеті не повинно бути жодних проміжків і не має бути видно, що там внизу», – пояснює Ірина.Однак створення букетів має і певні правила. Насамперед це стосується кольорів.

«Для флористів-початківців є спеціальний круг, що допомагає комбінувати кольори й одразу бачити їх поєднання. Його навіть використовують для роботи у створенні дизайну інтер´єру», – зазначила майстриня.Та букети – це не єдине, що захоплює майстриню. Із часом Ірину зацікавила й тема боксів.

«Мені подобаються крафтові, їх я найчастіше використовую. Наповнення обираю тематичне, до свят. У бокси можна покласти найрізноманітніші подарунки, наприклад, новорічні солодощі, обігравши їх у вигляді будь-якої форми, наприклад, ялинки, або чогось іншого. Але тут також своя система. Можна зробити орнамент або напис. Робота з боксами дає багато можливостей для польоту фантазії», – розповідає Ірина.
Вона каже, що дуже популярними зараз стали б’юті-бокси – це подарунки з косметикою. Якщо людина не знає особливостей того, кому такий бокс дарують, то наповнення його збирається за кольоровою гамою, а сама косметика комбінована.

Ірина робить букети та бокси не тільки як презенти, а й на замовлення. Зазвичай клієнти їй називають той асортимент, який хочуть бачити у своєму подарунку, а закупівлі робить вона сама.«Трапляється, що замовники одразу просять надіслати подарунки тому, кому вони призначені. У такому випадку я можу доставити замовлення різними шляхами потрібному адресату. Але в мене є правило – я завжди надсилаю фото, аби замовник міг перевірити, оцінити зовнішній вигляд роботи та за потреби внести правки. Найчастіше обходиться без них, але є й вибагливі клієнти. Бувало, що просили щось поміняти місцями, прибрати або, навпаки, додати. Це все можливо», – зазначає майстриня.

Найбільше Ірині Роговець запам’яталося її перше корпоративне замовлення. Тоді їй треба було зробити десять однакових боксів.«Це, з одного боку, азарт і радість, а з іншого – велика робота. Важко було створити їх усі однаковими, оскільки це насамперед творчий процес. Тоді доводилося працювати і вночі, однак я впоралася. На все знадобилося три доби», – згадує Ірина Роговець.

На створення композиції в середньому треба витратити дві години. Окрім цього, багато часу йде на закупівлю матеріалів.«Часто люди телефонують і просять зробити бокс або букет просто зараз. Але в такому випадку я пропоную асортимент товару, який не псується і який є у наявності з боксів і б´юті-боксів. В іншому випадку змушена відмовити, адже щонайменше треба закупити продукти та ще й скомпонувати все. До того ж я не беру їх будь-де, тільки в перевірених магазинах, а на закупівлю також потрібен час», – пояснює майстриня.

Ірина вчилася всього самотужки, передивляючись різноманітні майстер-класи. Вона створила і власну студію подарунків «PANDA». Каже, що назва не випадкова, адже панда – улюблена тварина майстрині.

Джерело: Чeline

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ірина Роговець, смачні букети, подарунки, фудфлорист

Добавить в:
 
 


Центр Комплект