• Брухт ДальнобойСервис


Безобмежно-безмежна краса

 

Ольга Стахорська, уродженка Борзни, ніколи не була професійною моделлю. Але випадок і бажання змінити власне життя привели її до модельної школи New Mature Models – платформи для трансформації, розвитку потенціалу, талантів і вмінь сучасних жінок бальзаківського віку й старших. Згодом на всеукраїнському конкурсі краси моделей Plus Size, в якому брали участь 23 красуні, звичайний менеджер із продажів претворилася на «Міс фотомодель», навчилася любити себе і тепер популяризує пишну красу.

Шлях до самосприйняття

Можливо, якби доля не випробовувала Ольгу на стійкість, вона б і не наважилася на такий крутий віраж у своєму житті. Але так склалося, що минулий рік видався надзвичайно важким: тяжко хворів тато, а близька людина, з якою разом були два десятки років, і від якої чекала підтримки, встромила ніж у спину. Обман, розлучення, а за ним – і смерть батька… Жінка відчайдушно намагалася переключитися на щось нове і прекрасне, аби почати життя заново. Ось тут на очі й потрапила реклама школи моделей для жінок, які шукають себе.
«Насправді, я вже мала справу з моделінгом, коли навчалася в університеті технології та дизайну, – розповідає Ольга. – Одного разу в якості моделі навіть брала участь у модному показі студентських робіт. Звісно, це був зовсім інший рівень, інші цілі... Нині ж я прийшла у модельну агенцію, а потім – і на конкурс краси заради того, щоб позбутися власних комплексів, навчитися жити своїми інтересами та переконатися, що краса може бути різною».

Це зараз девізи агенції «Нема віку – нема кордонів!» та «Зріст і вага значення не мають! Головне – бажання і блиск в очах!» зрозумілі і близькі нашій героїні. Але й у неї, як і в кожної жінки, були такі періоди, коли хотілося змінити себе. У дитинстві Ольга була звичайною на вигляд дівчинкою. А ось у підлітковому віці почала набирати вагу. З того часу свою зовнішність вона оцінювала дуже критично, весь час хотіла щось змінити у фігурі, а особливо – стегна, ширина яких, як тоді здавалося, їй дуже заважала.

«Я боролася зі своїм вигаданим світом, – згадує співрозмовниця. – Пробувала і дієти, й пігулки для схуднення, але все давало тимчасовий ефект. Зараз лише дякую Богові та міцному здоров’ю за те, що не мала ніяких тяжких наслідків. А ще – закликаю дівчат не гратися з вогнем у гонитві за стрункістю. Адже тепер я розумію: жінки, ми маємо любити себе! Кожна з нас – єдина така у цілому світі. Це потрібно цінувати, а не виправляти! Жінка – прекрасна сама по собі, вона не зобов’язана відповідати якимсь нав’язаним параметрам».

На зламі стереотипів

До участі в конкурсі Ольга навіть не була впевнена, що пройде початковий відбір – думала, зросту не вистачить. Потім хвилювалася, як відбуватиметься вихід у купальниках. Тоді ще несмілива, чула від досвідченіших учасниць, що цей етап дається найважче усім конкурсанткам. Щоправда, після нього – вже хоч у вогонь, хоч у воду – нічого не лякає.

«Мабуть, виходу у купальниках особливо чекали чоловіки, які слідкували за конкурсом, – жартує Ольга. – Але цьогоріч захід проходив по-новому: відбір проводився он-лайн, а дефіле у купальниках замінили на фотосесію у брендовій білизні та прикрасах. Зйомки проходили у студії, без глядачів, поруч були лише фотограф, стилісти, візажисти, перукарі. Тож пройшло все спокійніше й легше, ніж я собі уявляла.
До того ж, на фотосесії ми з дівчатами-конкурсантками нарешті побачилися й перезнайомились. Усі були такими позитивними, добродушними, дружніми. Ми підтримували одна одну, допомагали, коли треба – підбадьорювали компліментами. Ми не почувалися конкурентками, адже нас об’єднувало бажання показати, довести, що жінка – прекрасна, навіть якщо її параметри далекі від 90-60-90.

Хоча не обійшлося й без пригод: мої речі переклали, я ж подумала, що туфлі підступно зникли. Не повірите, досі пам’ятаю те відчуття щастя, коли все з’ясувалося й знайшлося! Хвилювання у всіх були надзвичайно сильними, під час дефіле я взагалі нічого навколо не помічала, бачила лише журі.

Особливо важким видався фінальний вихід у вечірній сукні. Адже моє вбрання демострувало найделікатнішу (на мій погляд) частину фігури, яка мені не подобалася найбільше. Але потім, коли я отримала купу компліментів від знайомих і незнайомих, чоловіків і жінок, зрозуміла: люди дивляться на тебе зовсім поіншому. Широкі, з мого погляду, стегна іншим видаються дуже жіночними. А мої комплекси – це лише нелюбов до себе. Тепер це – у минулому».

Вище за нагороди

Ольга не здобула головної корони, але це її зовсім не засмутило. Адже отримала вона набагато більше. У неї з’явилося чимало нових друзів: після конкурсу вони з дівчатами продовжують спілкуватися, слідкувати за успіхами в кар’єрі чи змінами у житті одна одної. Ще Ольга переконалася, що мала і має по-спражньому близьких людей, готових підтримувати її завжди і у всіх починаннях. Адже за її участю у конкурсі краси друзі, близькі й далекі, спостерігали через онлайн-трансляцію, вболівали, підбадьорювали плакатами й оплесками на фінальних виступах.

Також на конкурсі наша учасниця познайомилася з харизматичними й успішними людьми: засновницею школи моделей, яка розпочала свою модельну кар’єру у 67 років, Галиною Бурнишевою, відомим перукарем, власником кількох студій В’ячеславом Дюденком, актором Арамом Арзуманяном, моделлю Plus Size і володаркою найбільших натуральних грудей в Україні Мілою Кузнецовою, яка попри надзвичано пишні форми виглядала дуже органічно.

«А ще я раніше зовсім не любила фотографуватися, бо ніколи не подобалася собі на знімках, – згадує Ольга. – Тепер полюбила фотосесії, почала сприймати себе на фото й гідно нести свій титул «Miss Ukraine Photo Model Plus Size». На жаль, карантинні обмеження не дають повною мірою насолодитися новими навичками, але я маю стільки планів, нових цілей… На конкурсі я отримала головне – поштовх у нове життя, якого так давно чекала!»
Джерело: Газета "Вісті Борзнянщини", №14 від 03.04.2021, Марина Гриненко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Стахорська, модель, конкурс, Борзна, Гриненко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект