• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » В цій інформації чудове все. Ріпкинець – виграв! Виграв – автомобіль! Виграв, бо читав книжки!!!


реклама

В цій інформації чудове все. Ріпкинець – виграв! Виграв – автомобіль! Виграв, бо читав книжки!!!

У Ріпках біля двору 56-річного Сергія Негро, донедавна начальника організаційного відділу районної ради, а нині офіційного безробітного (раду ліквідували у зв’язку з укрупненням районів) стоїть білий новенький «Рено-Сандеро».Жителі селища і досі не вірять, що я його виграв. Де не стрінуть, перепитують: «Невже правда?». Кожному розповідаю: «Отримав подарунок», — закашлюється Сергій Леонідович. — Я з дитинства люблю читати. Народився у селі Олександрівка Ріпкинського району. Бувало, що читав вночі під ковдрою, присвічував ліхтариком. За це мама часто сварила. Вступив до університету імені Шевченка у Києві, на історичний факультет. За час навчання перечитав чимало літератури. І вже багато років віддаю перевагу не телевізору, а книжкам. З 2008 року я член книжкового клубу «Клуб Сімейного Дозвілля». Книжки замовляв поштою, їздив до Чернігова в магазин.

Одного разу продавчиня запропонувала зареєструватися для участі у розіграші цінних призів. Я особливо не вірив в удачу. Адже більше п’яти карбованців у спортпрогнозі чи спортлото ще в радянські часи я не вигравав. Для участі в акції потрібно було придбати книжок не менше ніж на 290 гривень.

За 12 років я купив 156 книжок. Зібралася ціла бібліотека: детективи, фантастика, історичні романи.

— Дружина казала: «Нащо ти, Серьожа, гроші тратиш»?

— На щастя, ні. Вона ж знає, як я люблю читати. До того ж і для неї я замовляв різні цікаві рецепти тощо. За умови, якщо ти набираєш на визначену суму надається знижка до 70 відсотків на інші товари: каструльки, рушники і т. д. Як постійному члену клубу, мені надсилають каталог. Я підбираю і речі, і видання.

У лютому мені зателефонували: «Ви виграли автомобіль». Перше, що промайнуло в голові — шахраї. Думаю, дослухаю. Якщо пропонуватимуть внести якісь кошти наперед, точно аферисти. А мені кажуть: «Зайдіть на сайт, подивіться протокол розіграшу». Я швиденько в інтернет. Очам не повірив. З клубу знову зі мною зідзвонилися: «Коли вам зручно приїхати до Харкова і забрати авто? Потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код».

2 лютого поїхав до Харкова. Мені машину «продали» за сто гривень. Ще 600 гривень я заплатив за оформлення страховки-автоцивілки.

— А податки?

— Все клуб оплатив, і за оформлення автомобіля в сервісному центрі (колишній МРЕВ. — Авт.).

— Сергію Леонідовичу, раніше у вас було авто?

— «Кіа Сорента» 2007 року. І я, і син їздили. Газ-бензин. Тепер вона синова. А я — на новенькій 2020 року випуску. Коштує 12,5 тисячі доларів. Витрата палива на сто кілометрів 5,9 літра.

— Замочували виграш?

— Скромно, у сімейному колі. Сестра з Білорусі не змогла приїхати через карантин.

Я і далі купую книжки. Ось картка знижок, — чоловік витягує з гаманця золотаву пластикову картку (схожу на банківську). — Пробув три роки у клубі, п’ять відсотків знижки і так далі. Я більше 10 років. У мене від 25 до 30 відсотків.

— Що порадите прочитати?

— Детективи Сергія Майдукова, наприклад «Острів вбивць». Твори Михайла Шторма «Стріли амазонок» про подорожі, Олександра Пономаренка про історію, в тому числі і Чернігова початку минулого століття.

— А які газети передплачуєте?


— «ВісникЧ», районну і «Загадки и тайны».

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №13 (1820), 1 квітня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Негро, Ріпки, «Клуб Сімейного Дозвілля», «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в: