• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Оригінальні букети можна зробити з фруктів, цукерок і навіть… ковбаси


Оригінальні букети можна зробити з фруктів, цукерок і навіть… ковбаси

 

Що вибрати на подарунок знайомим? Чим вразити найдорожчу людину в день її народження? Яким приємним сюрпризом здивувати гостей на святі? Згодьтеся, що подібні питання виникали у всіх, хто збирався йти на ювілей чи вечірку. Банальне дарування тортиків, книжок, сувенірів уже поступово відходить у минуле, так само, як піднесення конверта зі «складчиною». Хочеться чогось оригінального. І найбільш діджиталізований прошарок суспільства у пошуках дивини занурюється в Інтернет, де точно можна знайти щось справді варте уваги й наслідування.Кілька років тому до цієї армії шукачів долучилася й борзнянка Вікторія Макаренко.

– Поштовхом до цього стало день народження куми. Хотілося її вразити оригінальним подарунком. І на одній із сторінок у соцмережі натрапила на фотографію із… їстівним фруктовим букетом.
Пошуки не обмежилися тільки спогляданням та замовленням товару на урочисту подію. Вікторія переглянула кілька майстеркласів та веб-курсів, де провідні фахівці ділилися професійними секретами.

– Відомо, що жодне теоретичне навчання не було б корисним без практики. Тому наважилася
зробити самотужки. За чотири години «букет» був готовий, – згадує Вікторія Макаренко свій
перший досвід.

Іменинниця була приємно вражена, а схвальні відгуки гостей свята, які вперше у Борзні побачили такий незвичний подарунок, стимулювали Вікторію і надалі займатися фудфлористикою (складанням їстівних букетів), адже це приносило людям як естетичне, так і гастрономічне задоволення.

Отримали такі букети рідні й друзі, а за кілька місяців, коли несмілива аматорка почала перетворюватися на впевнену професіоналку, Вікторія почала приймати замовлення й від більш вимогливих клієнтів.


– До того ж, довелося перейти на інші інгредієнти для букетів, адже зверталися переважно жінки, які хотіли подарувати своїм дітям щось незвичне і солодке, – каже майстриня. – Малюнок вони брали в Інтернеті, але не обмежували моєї творчої уяви, головне – щоб сподобалося маленьким іменинникам.

Нещодавно Вікторії почали замовляти їстівні букети для чоловіків. Нехай жінки вибачать таке гендерно-кулінарне розмежування, але не кожна з вас погодиться отримати такий подарунок, а от чоловіка, який би скривися від композиції з ковбасок, м’яса та ємності з «міцним», ще треба пошукати.

Будь-яка чоловіча компанія залюбки «впорається» з такою фуд-флористикою та похвалить
винуватця свята, що таку оригінальну закуску роздобув.

Уже більше сотні робіт Вікторії Макаренко потрапили на святкові столи жителів Борзнянщини. Та, як і будь-хто з творчих людей, жінка не зупиняється на досягнутому, а намагається вкотре здивувати своїх шанувальників
новими витворами. Черговим захопленням Вікторії Макаренко стала флористична композиція.
– Її основна мета – якомога довше продовжити життя букета, – пояснює жінка. – Для цього
квіткову композицію ставлять не у воду, як зазвичай, а у спеціальну губку в пластиковій чи паперовій коробці. А далі ви вже самі слідкуєте, щоб квіти не засохли, підливаючи воду і таким чином збільшується термін зберігання композиції.

Як бачите, зробити оригінальний подарунок не так вже й складно, аби тільки було бажання й працювала творча фантазія, як у героїні нашої розповіді.

Джерело: Газета "Вісті Борзнянщини" №6 (9928) від 06.02.2021, Андрій Донченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Борзна, Макаренко, Донченко, букети

Добавить в:
 
 


Центр Комплект