• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Все життя поряд з технікою та механікою…


реклама

Все життя поряд з технікою та механікою…

Цьогоріч 22 березня святкує 65-річчя Микола Булах – житель м.Чернігова, людина творча і різноманітна. Свою творчість все життя реалізовує у технічній сфері.

Народився та виріс у м.Чернігові у родині робітників. Зі шкільних років захоплюється різними технічними питаннями та механічними цікавинками. До вказаної сфери інтерес Миколи зорієнтував його батько – Григорій Никифорович, який у свою чергу, довгі роки пропрацював у будівельній сфері і завжди поряд з механікою, технікою.

Недарма вказане захоплення й вирішило подальшу долю Миколи Григоровича – стати інженером-механіком. У 1978 році закінчив місцевий на той час політехнічний інститут за спеціальністю "обладнання і технологія зварювального виробництва". З 1978 по 1980 роки проходив строкову службу у збройних силах.

Реалізовуватись у якості інженера-механіка розпочав на Чорнобильській АЕС, де взяв активну участь у будівництві одного з енергоблоків.

Пізніше повернувся до м.Чернігова, і подальший професійний шлях його був пов'язаний з місцевим "Радіоприладним заводом" (теперішнє ПрАТ "Чезара"), де Микола Григорович пропрацював 38 років. Звільнився з посади головного механіка підприємства. За свій особистий вклад у розвиток підприємства неодноразово заохочувався керівництвом, а також з боку місцевої та центральної влади.


І паралельно завжди був поряд зі своїми захопленнями: а це і креслення, пайка, обробка металу, дерева, виготовлення різноманітних приладів та механізмів, і технічне моделювання автомобільної та іншої техніки, відповідного устаткування, особливо – з пластиліну.

Останній напрямок Микола Григорович трансформував у колекціювання. На даний час його доробок складає більше 150 моделей різної автомобільної, будівельної, спеціальної та військової техніки, а також супутніх предметів: гаражі, заправні станції, естакади, мініатюрні станції технічного обслуговування тощо. З такими свого роду унікальними іграшками мав змогу проводити час у дитинстві його син, а тепер – двоє онуків, які не дивлячись на сучасну багатогранність іграшкового світу, знаходять у таких забавках свій інтерес.

І до речі, поряд із цим зібрано певну колекцію автомобільної техніки з металу масштабу 1:43. Окремі моделі як раз і слугували наочним прикладом для виготовлення копій з пластиліну.

Вийшовши на заслужений відпочинок з'явилось більше вільного часу для розширення колекції та відновлення раніше створених екземплярів.

Тож нехай вистачає сил і витривалості у реалізації свого захоплення, яке супроводжує все життя!

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: